Τελευταία ενημέρωση 09/01:
Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports, κατά την περίοδο "09 Δεκεμβρίου - 20 Ιανουαρίου"...
...
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS
(9 Ιανουαρίου
- 20 Ιανουαρίου)
Πέμπτη
9-1-2020
01.00 ATP Cup 2020
Προημιτελική Φάση (Novasports1HD)
08.30 ATP Cup 2020
(Novasports1HD) HL
20.30 Super
Euroleague Pre Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός
ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
21.00 Ισπανικό
Super Cup Β’ Ημιτελικός: Μπαρτσελόνα-Ατλέτικο
Μαδρίτης (Novasports1HD) TOP
21.00 Ευρωλίγκα
18η αγωνιστική: Άλμπα Βερολίνου-Μακάμπι
Τελ Αβίβ (Novasports5HD)
21.45 Ευρωλίγκα:
Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
(Novasports2HD) TOP
22.00 Ευρωλίγκα:
Ρεάλ Μαδρίτης-Ζάλγκιρις Κάουνας
(Novasports3HD) HL
22.00 Ευρωλίγκα:
Μπασκόνια-Φενέρμπαχτσε (Novasports4HD) HL
22.00 Κλήρωση
ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23.45 Super
Euroleague Post Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός
ΟΠΑΠ (Novasports2HD) HL
Παρασκευή
10-1-2020
01.00 ATP Cup 2020
(Novasports1HD)
08.30 ATP Cup 2020
(Novasports1HD) HL
19.00 Ευρωλίγκα:
Χίμκι-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης
(Novasports1HD)
21.00 Super
Euroleague Pre Game Show Βαλένθια-Ολυμπιακός
(Novasports2HD)
21.30 Ευρωλίγκα:
Μπάγερν Μονάχου-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports4HD)
HL
21.45 Γαλλικό
πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Ρεν-Μαρσέιγ
(Novasports1HD)
21.45 Ευρωλίγκα:
Βιλερμπάν-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5HD)
22.00 Ευρωλίγκα:
Βαλένθια-Ολυμπιακός (Novasports2HD) TOP
22.00 Ευρωλίγκα:
Μπαρτσελόνα-Αναντολού Εφες (Novasports3HD)
TOP
00.00 Super
Euroleague Post Game Show Βαλένθια-Ολυμπιακός
(Novasports2HD) HL
Σάββατο
11-1-2020
01.00 ATP Cup 2020
Ημιτελική Φάση (Novasports1HD)
08.30 ATP Cup 2020
(Novasports1HD) HL
14.30 EFL
Championship 27η αγωνιστική: Μπρέντφορντ-ΚΠΡ
(Novasports3HD)
16.00 Ιταλικό
πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Κάλιαρι-Μίλαν
(Novasports2HD)
17.00 EFL
Championship: Τσάρλτον-Γουέστ Μπρόμιτς
(Novasports5HD)
17.15 Ελληνικό
πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Βόλος-Ξάνθη
(Novasports1HD) TOP
18.30 Η Ώρα
των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-Άρης
(Novasports2HD)
18.30 Γαλλικό
πρωτάθλημα: Μπορντό-Λιόν (Novasports3HD)
19.00 Ιταλικό
πρωτάθλημα: Λάτσιο-Νάπολι (Novasports4HD) HL
19.30 Ελληνικό
πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Άρης (Novasports2HD) TOP
21.00 Γαλλικό
πρωτάθλημα: Τουλούζ-Μπρεστ (Novasports3HD) HL
21.30 Η Ώρα
των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-Άρης
(Novasports2HD)
21.45 Ιταλικό
πρωτάθλημα: Ίντερ-Αταλάντα (Novasports1HD) HL
22.00 Κλήρωση
ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
Κυριακή
12-1-2020
08.30 ATP Cup 2020
Τελική φάση (Novasports1HD) HL
13.30 Ιταλικό
πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Σασουόλο
(Novasports3HD)
14.00 EFL
Championship: Κάρντιφ-Σουόνσι (Novasports5HD)
15.00 Ελληνικό
πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ
(Novasports2HD) HL
16.00 Ιταλικό
πρωτάθλημα: Τορίνο-Μπολόνια (Novasports1HD)
HL
16.00 Ιταλικό
πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-ΣΠΑΛ (Novasports3HD)
16.00 Ιταλικό
πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Μπρέσια
(Novasports4HD)
18.30 Η Ώρα
των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-Πανιώνιος
(Novasports1HD)
19.00 Ιταλικό
πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Τζένοα
(Novasports4HD)
19.30 Ελληνικό
πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Πανιώνιος
(Novasports1HD) TOP
20.00 Ισπανικό
Super Cup Τελικός (Novasports2HD) TOP
21.30 Η Ώρα
των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-Πανιώνιος
(Novasports1HD) HL
21.45 Ιταλικό
πρωτάθλημα: Ρόμα-Γιουβέντους (Novasports3HD)
HL
22.00 Γαλλικό
πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μονακό
(Novasports5HD) HL
22.00 Κλήρωση
ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
Δευτέρα
13-1-2020
21.45 Ιταλικό
πρωτάθλημα: Πάρμα-Λέτσε (Novasports1HD) TOP
21.45 Γαλλικό
πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία: Λοριάν-Καέν
(Novasports2HD) TOP
Τρίτη 14-1-2020
19.00 Ευρωλίγκα
19η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ρεάλ Μαδρίτης
(Novasports1HD) TOP
19.00 Ευρωλίγκα:
Χίμκι-Βαλένθια (Novasports5HD)
19.30 Ευρωλίγκα:
Αναντολού Εφες-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
HL
19.45 Ευρωλίγκα:
Φενέρμπαχτσε-Βιλερμπάν (Novasports4HD)
20.00 Super
Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Αλμπα Βερολίνου
(Novasports2HD)
21.00 Eurocup Top
16 2η αγωνιστική: Βενέτσια-Μπρέσια
(Novasports5HD)
21.00 Ευρωλίγκα:
Ολυμπιακός-Αλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)
TOP
21.05 Ευρωλίγκα:
Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
HL
21.45 Eurocup:
Ουνικάχα Μάλαγα-Μπανταλόνα (Novasports3HD)
23.00 Super
Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Αλμπα Βερολίνου
(Novasports2HD) HL
Τετάρτη
15-1-2020
19.00 Ευρωλίγκα:
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Μπασκόνια
(Novasports4HD)
19.00 Τουρκικό
Κύπελλο Φάση των 16 – 1ος αγώνας
(Novasports5HD) HL
19.30 Eurocup:
Προμηθέας Πάτρας-Όλντενμπουργκ
(Novasports1HD) TOP
20.00 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
20.00 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
20.00 Ευρωλίγκα:
Ερυθρός Αστέρας-Ζάλγκιρις Κάουνας
(Novasports3HD)
21.00 Ευρωλίγκα:
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου
(Novasports2HD) TOP
21.45 Eurocup:
Βίρτους Μπολόνια-Νταρουσάφακα
(Novasports4HD)
22.00 Γαλλικό
πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Μονακό-Παρί
Σεν Ζερμέν (Novasports1HD) HL
22.00 Κλήρωση
ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23.00 Super
Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν
Μονάχου (Novasports2HD) HL
Πέμπτη
16-1-2020
19.00 Ευρωλίγκα
20η αγωνιστική: Χίμκι-Ρεάλ Μαδρίτης
(Novasports3HD) HL
19.45 Ευρωλίγκα:
Φενέρμπαχτσε-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD) TOP
21.05 Ευρωλίγκα:
Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αρμάνι Μιλάνο
(Novasports2HD) TOP
22.00 Κλήρωση
ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23.00 Super
Euroleague Post Game Show (Novasports2HD) HL
Παρασκευή
17-1-2020
19.00 Ευρωλίγκα:
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπασκόνια (Novasports2HD) HL
19.00 Ευρωλίγκα:
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Βαλένθια
(Novasports3HD)
19.30 Super
Euroleague Pre Game Show (Novasports1HD)
19.30 Ευρωλίγκα:
Αναντολού Εφες-Βιλερμπάν (Novasports4HD)
20.00 Ευρωλίγκα:
Ερυθρός Αστέρας-Αλμπα Βερολίνου
(Novasports5HD)
20.30 Ευρωλίγκα:
Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
TOP
21.30 Ευρωλίγκα:
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζάλγκιρις Κάουνας
(Novasports2HD) TOP
21.45 EFL
Championship 28η αγωνιστική: Φούλαμ-Μίντλεσμπρο
(Novasports3HD)
23.30 Super
Euroleague Post Game Show (Novasports2HD) HL
Σάββατο
18-1-2020
14.30 EFL
Championship: ΚΠΡ-Λιντς (Novasports1HD)
16.00 Ιταλικό
πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Λάτσιο-Σαμπντόρια
(Novasports2HD) HL
17.00 EFL
Championship: Μπέρμιγχαμ-Κάρντιφ (Novasports1HD)
19.00 Ιταλικό
πρωτάθλημα: Σασουόλο-Τορίνο (Novasports2HD)
19.30 Ελληνικό
πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Πανιώνιος-ΟΦΗ
(Novasports1HD) TOP
21.45 Ιταλικό
πρωτάθλημα: Νάπολι-Φιορεντίνα
(Novasports2HD)
21.45 Ολλανδικό
πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Άλκμααρ-Βίλεμ
(Novasports3HD) HL
22.00 Γαλλικό
Κύπελλο Φάση των 16 (Novasports1HD) TOP
22.00 Κλήρωση
ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
Κυριακή
19-1-2020
13.15 Ολλανδικό
πρωτάθλημα: Φένλο-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)
13.30 Ιταλικό
πρωτάθλημα: Μίλαν-Ουντινέζε (Novasports1HD)
14.00 EFL
Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Λούτον
(Novasports2HD) HL
15.30 Ολλανδικό
πρωτάθλημα: Άγιαξ-Σπάρτα Ρότερνταμ
(Novasports3HD) HL
16.00 Ιταλικό
πρωτάθλημα: Λέτσε-Ίντερ (Novasports1HD)
16.00 Ιταλικό
πρωτάθλημα: Μπρέσια-Κάλιαρι (Novasports4HD)
16.00 Ιταλικό
πρωτάθλημα: Μπολόνια-Ελλάς Βερόνα
(Novasports5HD)
16.15 Η Ώρα
των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-ΑΕΛ
(Novasports2HD)
17.15 Ελληνικό
πρωτάθλημα: ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports2HD) TOP
18.00 Η Ώρα
των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Άρης
(Novasports1HD)
19.00 Ιταλικό
πρωτάθλημα: Τζένοα-Ρόμα (Novasports3HD)
19.15 Η Ώρα
των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-ΑΕΛ
(Novasports2HD)
19.30 Ελληνικό
πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
TOP
21.30 Η Ώρα
των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Άρης
(Novasports1HD) HL
21.45 Ιταλικό
πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Πάρμα
(Novasports2HD) HL
22.00 Γαλλικό
Κύπελλο (Novasports3HD) HL
22.00 Κλήρωση
ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
Δευτέρα
20-1-2020
21.45 Ιταλικό
πρωτάθλημα: Αταλάντα-ΣΠΑΛ (Novasports2HD) TOP
22.00 Γαλλικό
Κύπελλο (Novasports1HD) TOP
22.00 EFL
Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Στόουκ
(Novasports3HD) HL