Τρίτη

Νovasports και Eurosport: Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις της Nova "01 - 12 Απριλίου"…

Nέα ενημέρωση 31/03:
Το πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports και Eurosport, κατά την περίοδο "01 - 12 Απριλίου"...

...
...
  
  
   
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT   
(01-12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ)

01-04-15

09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN - 3η μέρα, Πεκίνο (Eurosport/Eurosport HD)

12:00 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE - Saint Germain HC - Club Egara (Eurosport 2)

14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN - 3η μέρα, Πεκίνο (Eurosport 2)

15:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: THREE DAYS OF DE PANNE - 2η μέρα, Βέλγιο (Eurosport/Eurosport HD)

18:00   Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:45 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE - KS Pomorzanin - HC Bloemendaal (Eurosport 2)

21:00   Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Ημιτελικά, 1ος αγώνας (Eurosport 2)


02-04-15

00:00   Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN - 4η μέρα, Πεκίνο (Eurosport 2)

11:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: THREE DAYS OF DE PANNE - 3η μέρα, Βέλγιο (Eurosport/Eurosport HD)

12:30 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE - Real Club de Polo - Rot Weiss Koln (Eurosport 2)

14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN - 4η μέρα, Πεκίνο (Eurosport 2)

15:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: THREE DAYS OF DE PANNE - 3η μέρα, Βέλγιο (Eurosport/Eurosport HD)

18:00   Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:45 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE - Waterloo Ducks HC - Kampong (Eurosport 2)

20:00   Ευρωλίγκα Top 16: Νίζνι-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports 4)

21:00   Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:05   Ευρωλίγκα Top 16: Μακάμπι-Γαλατασαράι (Novasports 3)

21:45   Ευρωλίγκα Top 16: ΠΑΟ-Αλμπα (Cnovasports 7) – ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ!!

21:45   Ευρωλίγκα Top 16: Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:00   Ευρωλίγκα Top 16: Λαμποράλ-Φενερμπαχτσέ Ούλκερ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:30   Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)


03-04-15

00:00   Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN - Προημιτελικά, Πεκίνο (Eurosport/Eurosport HD)

14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN - Προημιτελικά, Πεκίνο (Eurosport/Eurosport HD)

18:00   Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:45   Ευρωλίγκα Top 16: Ζαλγκίρις-Ερυθρός Αστέρας (Novasports 4)

20:00   Ευρωλίγκα Top 16: ΤΣΣΚΑ-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00   Eυρωλίγκα Top 16: Αναντολού Εφές-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 3)

21:00   Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 24HD)

21:30   Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Σ. Ετιέν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00   Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)


04-04-15

00:00   Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

02:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ - Ορλάντο Σίτι - Ντι Σι Γιουνάιτεντ (Eurosport 2)

09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN - Ημιτελικά, Πεκίνο (Eurosport/Eurosport HD)

11:00 AUSTRALIAN FOOTBALL - Γύρος 1: Bulldogs - W. Coast Eagles (Eurosport 2)

13:45 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE - Φάση των 8, Ολλανδία (Eurosport 2)

14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN - Ημιτελικά, Πεκίνο (Eurosport/Eurosport HD)

15:00   Super League ΟΠΑΠ: 30ή αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:30 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE - Φάση των 8, Ολλανδία (Eurosport 2)

16:00   Πρωτάθλημα Γ’ Εθνικής: Αρης-Πανσερραϊκός (Novasports 4)

17:00   Volley League ΟΠΑΠ: 22η Αγωνιστική (Novasports 3)

17:15   Super League ΟΠΑΠ: 30ή αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:45 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE - Φάση των 8, Ολλανδία (Eurosport 2)

18:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Γκινγκάμπ-Λιόν (Novasports 4)

19:30   Super League ΟΠΑΠ: 30ή αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Ρεμς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:30   Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 KING OF KINGS - Τουρνουά πολεμικών τεχνών, Μολδαβία (Eurosport/Eurosport HD)

22:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ - Σικάγο Φάιαρ – Τορόντο (Eurosport 2)


05-04-15

09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN - Τελικός, Πεκίνο (Eurosport/Eurosport HD)

13:00 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE - Ημιτελικοί, Ολλανδία (Eurosport 2)

13:00   Ρυθμική Γυμναστική: Βουκουρέστι (Novasports 4)

13:15 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΜΟΝΤ - Ενημερωτικό πρόγραμμα (Eurosport/Eurosport HD)

13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ - Γύρος της Φλάνδρας, Βέλγιο (Eurosport/Eurosport HD)

14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: CHINA OPEN - Τελικός, Πεκίνο (Eurosport 2)

15:00   Super League ΟΠΑΠ: 30ή αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00   Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16:30   Pre Game Show Απόλλων Π.-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15   Τελικός Κυπέλλου Μπάσκετ: Απόλλων Π.-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15   Super League ΟΠΑΠ: 30ή αγωνιστική (Novasports 3)

18:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Καέν (Novasports 4)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΜΟΝΤ - Ενημερωτικό πρόγραμμα (Eurosport/Eurosport HD)

19:30   Super League ΟΠΑΠ: 30ή αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30   Post Game Show Απόλλων Π.-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:30   Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Παρί Σ. Ζερμέν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)


06-04-15

00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ - Σαν Χοσέ Ερθκουέικς-Ρεάλ Σολτ Λέικ (Eurosport/Eurosport HD)

02:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ-Κάνσας Σίτι-Φιλαδέλφεια Γιούνιον (Eurosport/Eurosport HD)

14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BLANCPAIN GT SPRINT - Νογκαρό, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)

14:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA - 1η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport 2)

16:00 ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΧΟΡΤΟΥ: EURO HOCKEY LEAGUE - Τελικός, Ολλανδία (Eurosport 2)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ - 1η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)

17:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA - 1η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport 2)

18:00   Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30   Super League ΟΠΑΠ: 30ή Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30   Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)


07-04-15

00:00   Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

13:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA - 2η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ - 2η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)

17:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA - 2η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport 2)

18:00   Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:15   Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:15 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA - 2η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)

19:00   Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00   Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Ημιτελικά, 2ος αγώνας (Eurosport 2)

22:15   Πορτογαλικό Κύπελλο: Μπράγκα-Ρίο Αβε (Novasports 1 & Novasports 1 HD)


08-04-15

00:00   Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

13:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA - 3η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ - 3η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)

16:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA - 3η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport 2)

18:00   Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA - 3η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)

20:45   LEN Champions League: Ολυμπιακός-Προ Ρέκο (Novasports 3)

21:00   Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00   Πορτογαλικό Κύπελλο: Σπόρτινγκ-Νασιονάλ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)


09-04-15

00:00   Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

14:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA - 4η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ - 4η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)

17:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA - Φάση των 16, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport 2)

18:15 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA - 4η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)

20:00   Ευρωλίγκα Top 16: Φενερμπαχτσέ Ούλκερ-Αναντόλου Εφές (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00   Ευρωλίγκα Top 16: Αλμπα-Μακάμπι (Novasports 4)

21:45   Ευρωλίγκα Top 16: Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45   Ευρωλίγκα Top 16: Αρμάνι Μιλάνο-ΤΣΣΚΑ (Novasports 3)

21:45   Ευρωλίγκα Top 16: Ουνικάχα Μάλαγα-Λαμποράλ (Novasports 7)

23:30   Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)


10-04-15

14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE - Ημιτελικοί: Αντερλεχτ – Σαχτάρ (Eurosport/Eurosport HD)

14:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA - Προημιτελικά, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport 2)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ - 5η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)

18:00   Ευρωλίγκα Top 16: Ολυμπιακός-Νίζνι (Cnovasports 7) – ΜΟΝΟ ΚΥΠΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!

18:15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE - Ημιτελικοί: Ρόμα - Τσέλσι (Eurosport/Eurosport HD)

20:00   Ευρωλίγκα Top 16: Γαλατασαράι-Μπαρτσελόνα (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

21:30   Γαλλικό Πρωτάθλημα: Καέν-Μονακό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00   Ευρωλίγκα Top 16: Ρεάλ Μ.-Ζαλγκίρις (Novasports 3)

22:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ - Αθλητικό πρόγραμμα (Eurosport/Eurosport HD)

22:15   Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)


11-04-15

02:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ - Ντάλας – Κολοράντο Ράπιντς (Eurosport 2)

12:00 AUSTRALIAN FOOTBALL - Γύρος 2: Gold Coast Suns –St Kilda (Eurosport 2)

16:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Γυναίκες - Κατηγορία 48 κιλών (Eurosport 2)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ - 6η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)

17:45 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA - Ημιτελικά, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport 2)

18:15 ΙΠΠΑΣΙΑ - Saut Hermes, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

19:45 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ - The Oxford and Cambridge Boat Race (Eurosport/Eurosport HD)

21:00 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ SPEEDWAY - Best Pairs Cup, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)

23:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ - Φιλαδέλφεια Γιούνιον–Ν. Γιορκ Σίτι (Eurosport 2)


12-04-15

09:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΠΑΡΙΣΙΟΥ – Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)

11:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE - 1η κούρσα, Αραγονία (Eurosport 2)

12:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSPORT - Αραγονία, Ισπανία (Eurosport/Eurosport HD)

13:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: PARIS-ROUBAIX - Εισαγωγική αναφορά, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)

14:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE - 2η κούρσα, Αραγονία (Eurosport 2)

15:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSTOCK - Αραγονία – Ισπανία (Eurosport 2)

16:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Γυναίκες - Κατηγορία 53 κιλών (Eurosport 2)

17:45 ΙΠΠΑΣΙΑ - Saut Hermes, Παρίσι (Eurosport 2)

19:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ - Σίλβερστοουν, Αγγλία (Eurosport/Eurosport HD)

20:15 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Ανδρες - Κατηγορία 69 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Μαρσέιγ (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)