2/5/17

Ζωντανές μεταδόσεις Νovasports, Eurosport και Fox Sports HD: "03 - 14 Μαΐου"…

Νέα Ενημέρωση 04/05:
Ο 4ος τελικός ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός για τη Volley League Πάμε Στοίχημα είναι στη Nova!
Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports, Eurosport και Fox Sports HD, κατά την περίοδο "03 - 14 Μαΐου"...


...



Ο 4ος τελικός ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός για τη Volley League Πάμε Στοίχημα είναι στη Nova!
Δείτε live την Πέμπτη 4/5 τον καθοριστικό αγώνα ανάμεσα στο «Δικέφαλο» του Βορρά και τους «ερυθρόλευκους» από την «PAOK Sports Arena»
Οι συνδρομητές των αθλητικών καναλιών της Nova, την Πέμπτη 4 Μαΐου στις 19:00 θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν ζωντανά και αποκλειστικά το 4ο τελικό ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός για τη Volley League Πάμε Στοίχημα.
Οι φίλοι του βόλεϊ θα μπουν στο κλίμα του καθοριστικού αγώνα από τις 18:30 στο Novasports2HD με το «Block In» που θα βγει από την «PAOK Sports Arena» σε παρουσίαση του Παντελή Λώλη και σχόλιο του αναλυτή των καναλιών Novasports, Βασίλη Κουρνέτα.
Στις 19:00 θα ακολουθήσει στο Novasports2HD και στην υπηρεσία NovaGO η μετάδοση του 4ου τελικού, ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός με το «Δικέφαλο» του Βορρά να προηγείται 2-1 σε νίκες και να θέλει ακόμη μία για να στεφθεί για 3η σερί χρονιά πρωταθλητής και τους «ερυθρόλευκους» να ψάχνουν το 2-2 και την επιστροφή της σειράς των αγώνων στο κλειστό του Ρέντη «Μελίνα Μερκούρη». Στην περιγραφή θα είναι ο Ισίδωρος Πρίντεζης, στο σχόλιο ο Βασίλης Κουρνέτας και στο ρεπορτάζ οι Ευγένιος Δαδαλιάρας και Τάσος Μπαϊρακτάρης.

Αμέσως μετά το τέλος της αναμέτρησης θα ακολουθήσει στο Novasports2HD, το «Block Out» με όλο το ρεπορτάζ και τις δηλώσεις των πρωταγωνιστών. 






ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD  
(3-14 ΜΑΪΟΥ)




03/05
04:30 NHL, Nashville Predators - St. Louis Blues Game 4 (FOX Sports HD)
12:30 Τουρνουά Τένις ΑΤP World Tour 250 Κωνσταντινούπολη Open 3η μέρα (Novasports4HD)
14:00 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, Spain - Turkey (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal (Eurosport2)
16:00 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, France – Hungary (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Γυναικών 1ος Τελικός Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη (Νovasports2HD)
18:30 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, Croatia – Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 STOIXIMAN .GR Basket League Play Offs Θέσεις 3-6 2ος αγώνας ΠΑΟΚ Άρης (Novasports1HD)
20:00 Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 1ος Τελικός Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη (Νovasports2HD)
20:30 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
22:00 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal (Eurosport1/Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________________________

04/05
02:30 NHL, Pittsburgh Penguins - Washington Capitals Game 4 (FOX Sports HD)
12:30 Τουρνουά Τένις ΑΤP World Tour 250 Κωνσταντινούπολη Open 4η μέρα (Novasports4HD)
12:45 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, Germany - Bosnia & Herzegovina (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, England – Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal (Eurosport2)
17:00 STOIXIMAN .GR Basket League Play Offs Θέσεις 3-6 2ος αγώνας Ρέθυμνο Cretan Kings – ΑΕΚ (Novasports1HD)
17:15 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, Serbia – Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Block In (Novasports2HD)
19:00 Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2ος Τελικός (Νovasports1HD)
19:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 4ος Τελικός ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (Νοvasports2HD)
20:00 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Tένις Αγώνες Επίδειξης Tie Break Tens Μαδρίτη (Novasports3HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 Block Out (Novasports2HD)
21:00 Premier League Darts – Sheffield (FOX Sports HD)
22:00 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:15 BEACH SOCCER: World Cup, Bahamas (Eurosport2)
23:45 BEACH SOCCER: World Cup, Bahamas (Eurosport2)
_____________________________________________________________________________________________________

05/05
01:15 BEACH SOCCER: World Cup, Bahamas (Eurosport2)
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
11:45 FOOTBALL: European Women's Under-17 Championship, Czech Republic – Spain (Eurosport2)
12:30 Τουρνουά Τένις ΑΤP World Tour 250 TEB BNP Paribas Ιstanbul Open 5η μέρα (Novasports4HD)
14:00 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 CYCLING: Tour of Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal (Eurosport2)
18:00 Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Γυναικών 2ος Τελικός ΝΟΒ – Ολυμπιακός (Novasports2HD)
18:15 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2ος Τελικός ΝΟΒ – Ολυμπιακός (Novasports2HD)
20:00 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 MLB Regular Season, Chicago Cubs - New York Yankees (FOX Sports HD)
21:45  Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 36η αγωνιστική Σεντ Ετιέν – Μπορντό (Novasports2HD)
21:00 MLB, Chicago Cubs - New York Yankees (FOX Sports HD)
22:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 32η αγωνιστική Μορεϊρένσε – Μπράγκα (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________________________

06/05
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
12:45 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, France - Faroe Islands (Eurosport2)
14:00 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 CYCLING: Tour of Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, Croatia – Turkey (Eurosport2)
17:00 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal (Eurosport2)
17:00 Τουρνουά Τένις ΑΤP World Tour 250 Κωνσταντινούπολη Open Hμιτελικοί (Novasports4HD)
17:00 Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 3ος τελικός (Novasports3HD)
18:00 STOIXIMAN.GR Basket League Play Offs Θέσεις 3-6 3ος αγώνας (εάν χρειαστεί) (Novasports2HD)
18:15 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, Spain – Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:15 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 32η αγωνιστική Π.Φερέϊρα - Φεϊρένσε (Novasports1HD)
20:30 CAR RACING: World Endurance Championships in Spa-Francorchamps, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 36η αγωνιστική Νανσί – Μονακό (Novasports2HD)
21:00 MLB, Minnesota Twins - Boston Red Sox (FOX Sports HD)
21:45 EQUESTRIANISM: Grand Prix, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 BEACH SOCCER: World Cup, Bahamas (Eurosport2)
22:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 32η αγωνιστική Μαρίτιμο - Πόρτο (Νοvasports1HD)
23:00 FOOTBALL: Major League Soccer, Seattle Sounders FC - Toronto FC (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:15 BEACH SOCCER: World Cup, Bahamas (Eurosport2)
_____________________________________________________________________________________________________

07/05
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
12:45 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, Germany – Serbia (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 32η αγωνιστική Σπόρτινγκ – Μπελενένσες  (Novasports1HD)
14:45 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 CYCLING: Tour of Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 MOTOCROSS: World Championship in Kegums, Latvia (Eurosport2)
17:00 Τουρνουά Τένις ΑΤP World Tour 250 TEB BNP Paribas Ιstanbul Open Tελικός (Novasports4HD)
18:00 STOIXIMAN.GR Basket League Play Offs Θέσεις 3-6 3ος αγώνας (εάν χρειαστεί) (Novasports1HD)
18:00 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal (Eurosport2)
18:15 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Block in (εάν χρειαστεί) (Νοvasports3HD)
19:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 5ος Τελικός (εάν χρειαστεί) Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (Novasports3HD)
20:00 Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 3ος Τελικός Ολυμπιακός – ΝΟΒ (Novasports2HD)
20:00 MLB, Tampa Bay Rays - Toronto Blue Jays (FOX Sports HD)
21:00 Block Out (εάν χρειαστεί) (Νοvasports3HD)
21:45 BEACH SOCCER: World Cup, Bahamas (Eurosport2)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 36η αγωνιστική Μαρσέιγ – Νις  (Novasports1HD)
22:15 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 32η αγωνιστική Ρίο Αβε – Μπενφίκα (Νοvasports2HD)
23:00 MLB, Oakland Athletics - Detroit Tigers (FOX Sports HD)
23:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:15 BEACH SOCCER: World Cup, Bahamas (Eurosport2)

_____________________________________________________________________________________________________

08/05
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
14:45 FOOTBALL: European Women's Under-17 Championship, Czech Republic – Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
22:00 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 32η αγωνιστική Eστορίλ – Ντεπορτίβο Τσάβες (Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________

09/05
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
12:45 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, Spain – Croatia (Eurosport2)
14:00 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 CYCLING: Tour of Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, France – Scotland (Eurosport2)
18:15 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports1HD)
20:00 Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Γυναικών 3ος Τελικός Ολυμπιακός – ΝΟΒ (Novasports2HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
22:30 MLB Regular Season, San Diego Padres - Texas Rangers (FOX Sports HD)
____________________________________________________________________________________________________

10/05
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
12:45 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, Germany – Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 CYCLING: Tour of Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League Play Off 1η Αγωνιστική (Novasports2HD)*Εφόσον επιβεβαιωθεί η συγκεκριμένη ημερομηνία έναρξης
18:15 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Super League Play Off 1η Αγωνιστική (Novasports1HD)* Εφόσον επιβεβαιωθεί η συγκεκριμένη ημερομηνία έναρξης
21:00 MLB Regular Season, Houston Astros - Atlanta Braves (FOX Sports HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
____________________________________________________________________________________________________

11/05
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
12:50 NRL, Cowboys - Bulldogs (FOX Sports HD)
14:00 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 CYCLING: Tour of Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 FOOTBALL: European Women's Under-17 Championship (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 STOIXIMAN.GR Basket League Play Offs/Θέσεις 1-4 1ος Αγώνας (Novasports2HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 Premier League of Darts, Aberdeen (FOX Sports HD)
____________________________________________________________________________________________________

12/05
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
12:50 NRL, Rabbitohs - Tigers (FOX Sports HD)
14:00 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 CYCLING: Tour of Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
22:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 33 Αγωνιστική Mπελενένσες - Μορεϊρένσε (Νοvasports1HD)
____________________________________________________________________________________________________

13/05
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
11:30 SUPERBIKE: World Championship in Misano, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 SUPERBIKE: World Championship in Imola, Italy (Eurosport2)
14:15 CYCLING: Tour of Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Hungaroring, Hungary (Eurosport2)
16:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Hungaroring, Hungary (Eurosport2)
18:15 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 STOIXIMAN.GR Basket League Play Offs/Θέσεις 1-4 2ος Αγώνας (Novasports2HD)
19:15 CAR RACING: Porsche Supercup in Barcelona, Spain (Eurosport2)
20:00 MLB Regular Season, New York Yankees - Houston Astros (FOX Sports HD)
22:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)
22:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 33 Αγωνιστική Φεϊρένσε – Σπόρτινγκ (Νοvasports1HD)
23:00 MLB Regular Season, St. Louis Cardinals - Chicago Cubs (FOX Sports HD)
____________________________________________________________________________________________________

14/05
03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)
09:00 NRL, Eels - Roosters (FOX Sports HD)
10:15 CAR RACING: ETC Cup in Budapest, Hungary (Eurosport2)
11:15 CAR RACING: ETC Cup in Budapest, Hungary (Eurosport2)
12:30 CAR RACING: Porsche Supercup in Barcelona, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 SUPERSPORT: World Championship in Imola, Italy (Eurosport2)
13:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Hungaroring, Hungary (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Hungaroring, Hungary (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 SUPERSPORT 300: World Championship in Imola, Italy (Eurosport2)
15:30 CYCLING: Tour of Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Super League Play Off 2η Αγωνιστική (Novasports2HD)* Εφόσον επιβεβαιωθεί η συγκεκριμένη ημερομηνία
19:00 CAR RACING: Blancpain Endurance Series in Silverstone, United Kingdom (Eurosport2)
19:15 FOOTBALL: European Women's Under-17 Championship (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 33η Αγωνιστική Πόρτο – Π.Φερέιρα (Novasports3HD)
20:30 Super League Play Off 2η Αγωνιστική (Novasports1HD)* Εφόσον επιβεβαιωθεί η συγκεκριμένη ημερομηνία
20:30 MLB Regular Season, Boston Red Sox - Tampa Bay Rays (FOX Sports HD)
22:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 37 Αγωνιστική  (Νοvasports2HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 37η Αγωνιστική (Novasports3HD)
23:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)

24:00 CYCLING: Tour of California (Eurosport1/Eurosport1HD)