Τρίτη

COSMOTESPORT Highlights "30 Ιουλίου - 05 Αυγούστου"…

Τελευταία ενημέρωση 19/07:
Σημαντικά αθλητικά γεγονότα και δυνατά Highlights έρχονται στο χαρτοφυλάκιο αθλητικών καναλιών "COSMOTESPORT 1HD/2HD/3HD/4HD/5HD/ 6HD/7HD/8HD" (το χρονικό διάστημα "30 Ιουλίου - 05 Αυγούστου"...
Nicolas A.


...
Κυριακή 30.07.17
COSMOTE sport1HD
16.00 Λειψία-Μπενφίκα, Φιλικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου Emirates Cup (Ζ)
18.20 Άρσεναλ-Σεβίλη, Φιλικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου Emirates Cup (Ζ)
20.30 Λειψία-Μπενφίκα, Φιλικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου Emirates Cup (Μ)
22.30 Άρσεναλ-Σεβίλη, Φιλικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου Emirates Cup (Μ)

COSMOTE sport2HD
17.00 Γιουβέντους-Τζένοα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 33η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Οσασούνα-Σπόρτινγκ Χιχόν, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 33η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Φιορεντίνα-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 33η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 33η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTE sport3HD
14.30 Νυρεμβέργη-Καϊζερσλάουτερν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ., 1η Αγωνιστική (Ζ)
19.00 Ελβετία-Ελλάδα, Euro Beach Soccer League (Μ)
20.30 Λευκορωσία-Ελλάδα, Euro Beach Soccer League (Μ)
22.00 Νυρεμβέργη-Καϊζερσλάουτερν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ., 1η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTE sport4HD
17.25 Indiana Fever-New York Liberty, WNBA Regular Season (Μ)
19.25 Gonzaga-North Carolina, NCAA, Final 4, Τελικός (Μ)
22.00 Αρμάνι Μιλάνο-Σάσαρι, Ιταλικό Κύπελλο Μπάσκετ, Τελικός (Μ)

COSMOTE sport5HD
13.00 Εκπομπή: GRAND PRIX (Ζ)
14.45 FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ, Αγώνας (Ζ)
20.00 FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ, Αγώνας (Μ)
22.30 Formula E, Μόντρεαλ, 2ος Αγώνας (Ζ)

COSMOTE sport6HD
12.00 ATP 500, Αμβούργο, Ημιτελικοί (Μ)
16.00 ATP 500, Αμβούργο, Τελικός (Ζ)
21.30 ATP 500, Αμβούργο, Τελικός (Μ)

COSMOTE sport7HD
02.00 ATP 250, Ατλάντα, 2ος Ημιτελικός (Ζ)
13.00 WRC, Rally Finland, SS25 Oittila 2 Power Stage (Ζ)

COSMOTE sport8HD
17.15 Λευκορωσία-Ελλάδα, Euro Beach Soccer League (Ζ)
22.00 NASCAR Cup Series, Pocono Pennsylvania 400 (Ζ)

Δευτέρα 31.07.17
COSMOTE sport1HD
16.00 Άρσεναλ-Μπενφίκα, Φιλικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου Emirates Cup (Μ)
19.00 Λειψία-Μπενφίκα, Φιλικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου Emirates Cup (Μ)
21.00 Άρσεναλ-Σεβίλη, Φιλικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου Emirates Cup (Μ)
23.00 Ανασκόπηση Αγγλικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTE sport2HD
17.00 Κροτόνε-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 34η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Μπαρτσελόνα-Οσασούνα , Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 34η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Αταλάντα-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 34η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Σεβίλη-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 34η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTE sport3HD
18.30 Ελβετία-Ελλάδα, Euro Beach Soccer League (Μ)
20.00 Λευκορωσία-Ελλάδα, Euro Beach Soccer League (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: UEFA Champions League Best of 2017, Άρσεναλ-Παρί Σεν Ζερμέν, Φάση Ομίλων (Μ)

COSMOTE sport4HD
15.35 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπασκόνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 28η Αγωνιστική (Μ)
17.40 Καρσίγιακα-Αναντολού Εφές, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 25η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Los Angeles Sparks-Seattle Storm, WNBA Regular Season (M)
22.00 Αφιέρωμα: Spor Toto Basketball Super League: Φενέρμπαχτσε-Νταρουσάφακα, 1ος Ημιτελικός (Μ)

COSMOTE sport5HD
15.05 Formula E, Μόντρεαλ, 1ος Αγώνας (Μ)
17.00 Formula E, Μόντρεαλ, 2ος Αγώνας (Μ)
20.00 Εκπομπή: GRAND PRIX (Μ)
21.45 FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ, Αγώνας (Μ)

COSMOTE sport6HD
08.00 ATP 250, Ατλάντα, Τελικός (Μ)
20.30 ATP 500, Αμβούργο, Τελικός (Μ)
23.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)

COSMOTE sport7HD
00.00 ATP 250, Ατλάντα, Τελικός (Ζ)
21.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ. (Ζ)

COSMOTE sport8HD
18.30 ATP 250 Κίτσμπουελ, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)

Τρίτη 01.08.17
COSMOTE sport1HD
17.00 Ανασκόπηση Αγγλικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Μάντσεστερ Σίτι-Κρίσταλ Πάλας, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 36η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης, UEFA Champions League, Ημιτελικά (Μ)
22.00 Λίβερπουλ-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 36η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTE sport2HD
17.00 Ρόμα-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 34η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Μπιλμπάο-Μπέτις , Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 34η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Ίντερ-Νάπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 34η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 34η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTE sport3HD
18.00 Βραζιλία-Ρωσία, Euro Beach Soccer League (Μ)
19.30 Γαλλία-Πορτογαλία, Euro Beach Soccer League (Μ)
21.00 Ανασκόπηση Κυπέλλου Ελλάδας (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: UEFA Champions League Best of 2017, Ρεάλ Μαδρίτης-Ντόρτμουντ, Φάση Ομίλων (Μ)

COSMOTE sport4HD
15.55 Βαλένθια-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 29η Αγωνιστική (Μ)
17.40 Φενέρμπαχτσε-Γκαζιαντέπ, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 26η Αγωνιστική (Μ)
20.00 New York Liberty-Los Angeles Sparks, WNBA Regular Season (M)
22.00 Αφιέρωμα: Spor Toto Basketball Super League: Φενέρμπαχτσε-Νταρουσάφακα, 2ος Ημιτελικός (Μ)

COSMOTE sport5HD
15.05 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας, 1ος Αγώνας Μέγαρα (Μ)
21.00 WRC, Ράλι Φινλανδίας, Ανασκόπηση Αγώνα (Μ)
22.00 NASCAR Cup Series, Pocono Pennsylvania 400, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTE sport6HD
01.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
03.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
05.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
23.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)

COSMOTE sport8HD
18.30 ATP 250 Κίτσμπουελ, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)


Τετάρτη 02.08.17
COSMOTE sport1HD
16.00 Θέλτα-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, UEFA Europa League, Ημιτελικά (Μ)
18.00 Τσέλσι-Μίντλεσμπρο, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 36η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Μονακό-Γιουβέντους, UEFA Champions League, Ημιτελικά (Μ)
22.00 Άρσεναλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 36η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTE sport2HD
17.00 Νάπολι-Κάλιαρι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 35η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Βαλένθια-Σοσιεδάδ , Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 34η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Γιουβέντους-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 35η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Λας Πάλμας-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 35η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTE sport3HD
18.00 Βραζιλία-Γαλλία, Euro Beach Soccer League (Μ)
19.30 Πορτογαλία-Ρωσία, Euro Beach Soccer League (Μ)
21.00 Ανασκόπηση Γερμανικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: UEFA Champions League Best of 2017, Μονακό-Μάντσεστερ Σίτι, Φάση των 16 (Μ)

COSMOTE sport4HD
15.45 Μπαρτσελόνα-Ουνικάχα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 30η Αγωνιστική (Μ)
17.30 Τραμπζονσπόρ-Φενέρμπαχτσε, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 27η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Dallas Wings-Washington Mystics, WNBA Regular Season (M)
22.00 Αφιέρωμα: Spor Toto Basketball Super League: Νταρουσάφακα-Φενέρμπαχτσε, 3ος Ημιτελικός (Μ)

COSMOTE sport5HD
17.50 Εκπομπή: GRAND PRIX (Μ)
19.35 FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ, Αγώνας (Μ)
22.00 Formula E, Μόντρεαλ, Στιγμιότυπα 1ου Αγώνα (Μ)
23.00 Formula E, Μόντρεαλ, Στιγμιότυπα 2ου Αγώνα (Μ)

COSMOTE sport6HD
01.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
03.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
05.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
23.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)

COSMOTE sport8HD
18.30 ATP 250 Κίτσμπουελ, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)

Πέμπτη 03.08.17
COSMOTE sport1HD
16.30 Άγιαξ-Λυών, UEFA Europa League, Ημιτελικά (Μ)
18.30 Ανασκόπηση Αγγλικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Μονακό-Γιουβέντους, UEFA Champions League, Ημιτελικά (Μ)
22.00 Γουέστ Χαμ-Τότεναμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 36η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTE sport2HD
17.00 Λάτσιο-Σαμπντόρια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 35η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Μάλαγα-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 35η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Σασούολο-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 35η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 35η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTE sport3HD
18.00 Ρωσία-Γαλλία, Euro Beach Soccer League (Μ)
19.30 Πορτογαλία-Βραζιλία, Euro Beach Soccer League (Μ)
21.00 UEFA Youth League, Ανασκόπηση της σεζόν, Στιγμιότυπα (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: UEFA Champions League Best of 2017, Μπαρτσελόνα-Παρί Σεν Ζερμέν, Φάση των 16 (Μ)

COSMOTE sport4HD
16.10 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπανταλόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 31η Αγωνιστική (Μ)
18.00 Αναντολού Εφές-Φενέρμπαχτσε, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 28η Αγωνιστική (Μ)
20.00 San Antonio Stars-Chicago Sky, WNBA Regular Season (M)
22.00 Αφιέρωμα: Spor Toto Basketball Super League: Φενέρμπαχτσε-Μπεσίκτας, 1ος Τελικός (Μ)

COSMOTE sport5HD
14.40 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας, 3ος Αγώνας Σέρρες (Μ)
19.10 NASCAR Cup Series, Pocono Pennsylvania 400, Αγώνας Μ)
22.50 MotoGP GoPro Motorrad Grand Prix Deutschland, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTE sport6HD
01.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
03.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
05.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
23.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)

COSMOTE sport8HD
13.30 ATP 250 Κίτσμπουελ, Προημιτελικός (Ζ)
15.30 ATP 250 Κίτσμπουελ, Προημιτελικός (Ζ)
18.30 ATP 250 Κίτσμπουελ, Προημιτελικός (Ζ)


Παρασκευή 04.08.17
COSMOTE sport1HD
12.30 Εκπομπή: Preshow, Κλήρωση UEFA Champions League Playoffs (Ζ)
13.00 Κλήρωση UEFA Champions League Playoffs (Ζ)
13.30 Εκπομπή: Preshow, Κλήρωση UEFA Europa League Playoffs (Ζ)
14.00 Κλήρωση UEFA Europa League Playoffs (Ζ)
14.30 Εκπομπή: Postshow, Κλήρωση UEFA Europa League Playoffs (Ζ)
20.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Ημιτελικά (Μ)
22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Λέστερ Σίτι, Αγγελικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 37η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTE sport2HD
17.00 Μίλαν-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 35η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Οσασούνα-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 35η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Αταλάντα-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 36η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Εσπανιόλ-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 35η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTE sport3HD
19.00 Ελβετία-Ελλάδα, Euro Beach Soccer League (Μ)
20.30 Λευκορωσία-Ελλάδα, Euro Beach Soccer League (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: UEFA Champions League Best of 2017, Ρεάλ Μαδρίτης-Μπάγερν Μονάχου, Προημιτελικά (Μ)

COSMOTE sport4HD
03.00 Minnesota Lynx-Atlanta Dream, WNBA Regular Season (Z)
16.20 Ανδόρα-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 32η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Minnesota Lynx-Atlanta Dream, WNBA Regular Season (M)
22.00 Αφιέρωμα: Spor Toto Basketball Super League: Φενέρμπαχτσε-Μπεσίκτας, 2ος Τελικός (Μ)

COSMOTE sport5HD
09.55 Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
10.50 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
11.50 Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
14.05 Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
15.00 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
16.00 Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)

COSMOTE sport6HD
01.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
03.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
05.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
21.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Προημιτελικός (Ζ)
23.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Προημιτελικός (Ζ)

COSMOTE sport7HD
12.05 FIVB World Championships Μπιτς Βόλεϊ, Φάση των 16 Ανδρών (Ζ)
13.05 FIVB World Championships Μπιτς Βόλεϊ, Προημιτελικός Γυναικών (Ζ)
14.05 FIVB World Championships Μπιτς Βόλεϊ, Προημιτελικός Γυναικών (Ζ)
15.05 FIVB World Championships Μπιτς Βόλεϊ, Φάση των 16 Ανδρών (Ζ)
16.05 FIVB World Championships Μπιτς Βόλεϊ, Φάση των 16 Ανδρών (Ζ)
17.20 FIVB World Championships Μπιτς Βόλεϊ, Φάση των 16 Ανδρών (Ζ)
18.35 FIVB World Championships Μπιτς Βόλεϊ, 1ος Ημιτελικός Γυναικών (Ζ)
19.50 FIVB World Championships Μπιτς Βόλεϊ, 2ος Ημιτελικός Γυναικών (Ζ)

COSMOTE sport8HD
14.00 ATP 250 Κίτσμπουελ, 1ος Ημιτελικός (Ζ)
16.00 ATP 250 Κίτσμπουελ, 2ος Ημιτελικός (Ζ)
21.30 Καϊζερσλάουτερν-Ντάρμσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ. (Ζ)


Σάββατο 05.08.17

COSMOTE sport1HD
18.00 Τότεναμ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 37η Αγωνιστική (Μ)
20.30 Προεπισκόπηση Αγγλικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Super Cup Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTE sport2HD
17.00 Κάλιαρι-Έμπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 36η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Μπαρτσελόνα-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 36η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Φιορεντίνα-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 36η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Σεβίλη-Ρεάλ Σοσιεδάδ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 36η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTE sport3HD
16.00 Ελλάδα-Ρωσία, Euro Beach Soccer League (Μ)
17.30 Ελβετία-Ελλάδα, Euro Beach Soccer League (Μ)
21.00 Ανασκόπηση Κυπέλλου Ελλάδας (Μ
22.00 Αφιέρωμα: UEFA Champions League Best of 2017, Γιουβέντους-Ρεάλ Μαδρίτης, Τελικός (Μ)

COSMOTE sport4HD
16.15 Minnesota Lynx-Atlanta Dream, WNBA Regular Season (M)
18.15 Φενέρμπαχτσε-Μπεσίκτας, Τούρκικο Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 29η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Minnesota Lynx-Washington Mystics, WNBA Regular Season (M)
22.00 Αφιέρωμα: Spor Toto Basketball Super League: Μπεσίκτας-Φενέρμπαχτσε, 3ος Τελικός (Μ)

COSMOTE sport5HD
09.55 Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
10.50 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
11.50 Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
13.30 Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Κατατακτήριες Δοκιμές (Ζ)
14.25 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
15.05 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Κατατακτήριες Δοκιμές (Ζ)
16.00 Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Κατατακτήριες Δοκιμές (Ζ)

COSMOTE sport6HD
02.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Προημιτελικός (Ζ)
04.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, Προημιτελικός (Ζ)
21.00 ATP 500 Ουάσινγκτον, 1ος Ημιτελικός (Ζ)

COSMOTE sport7HD
11.05 FIVB World Championships Μπιτς Βόλεϊ, Προημιτελικός Ανδρών (Ζ)
12.05 FIVB World Championships Μπιτς Βόλεϊ, Προημιτελικός Ανδρών (Ζ)
14.20 FIVB World Championships Μπιτς Βόλεϊ, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών (Ζ)
15.35 FIVB World Championships Μπιτς Βόλεϊ, Τελικός Γυναικών (Ζ)
17.05 FIVB World Championships Μπιτς Βόλεϊ, Προημιτελικός Ανδρών (Ζ)
18.20 FIVB World Championships Μπιτς Βόλεϊ, Προημιτελικός Ανδρών (Ζ)

COSMOTE sport8HD

15.00 ATP 250 Κίτσμπουελ, Τελικός (Ζ)