Σημαντικά αθλητικά γεγονότα και δυνατά Highlights έρχονται στο χαρτοφυλάκιο αθλητικών καναλιών "COSMOTESport 1HD/2HD/3HD/4HD/5HD/ 6HD/7HD/8HD/9HD" (το χρονικό διάστημα "18 - 24 Νοεμβρίου"…
Nicolas A.
COSMOTESPORT Highlights "18 - 24 Νοεμβρίου"…
...
Κυριακή
18.11.18
COSMOTE
Sport1HD
18.00
UEFA NATIONS
LEAGUE, 5η Αγωνιστική,
Στιγμιότυπα (Μ)
20.30
Εκπομπή: “UEFA NATIONS LEAGUE
SHOW” (Ζ)
21.45
Ελλάδα-Εσθονία, UEFA Nations
League, Φάση Ομίλων, 6η
Αγωνιστική (Ζ)
23.45
Εκπομπή: “UEFA NATIONS LEAGUE
SHOW” (Ζ)
COSMOTE
Sport2HD
16.45
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπιλμπάο, Ισπανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 12η
Αγωνιστική (Μ)
19.00
Βόρειος Ιρλανδία-Αυστρία, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Ζ)
21.45
Ουγγαρία-Φινλανδία, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Ζ)
23.45
Ελλάδα-Εσθονία, UEFA Nations
League, Φάση Ομίλων, 6η
Αγωνιστική (Μ)
COSMOTE
Sport3HD
16.00
Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Μ)
19.00
Μολδαβία-Λουξεμβούργο, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Ζ)
21.45
Ελβετία-Βέλγιο, UEFA Nations
League, Φάση Ομίλων, 6η
Αγωνιστική (Ζ)
23.45
Αγγλία-Κροατία, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Μ)
COSMOTE
Sport4HD
02.30
Boston Celtics-Utah Jazz, NBA Regular Season (Z)
13.45
NBA Daily (M)
19.00
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός, Betshop
Basket League, 6η
Αγωνιστική (Ζ)
22.30
Minnesota Timberwolves-Memphis
Grizzlies, NBA Regular
Season (Z)
COSMOTE
Sport5HD
09.35
Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up (Z)
10.05
Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up (Z)
10.35
MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up (Z)
11.05
Εκπομπή: “Grand Prix” (Z)
11.45
Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας
(Z)
13.05
Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat
Valenciana, Αγώνας (Z)
14.30
MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας
(Z)
21.30
NASCAR Cup Series Homestead Miami Ford EcoBoost 400 (Z)
COSMOTE
Sport6HD
14.00
Nitto ATP Finals,
Λονδίνο, Ημιτελικοί (Μ)
18.30
Εκπομπή: “Topspin” (Z)
20.00
Nitto ATP Finals,
Λονδίνο, Τελικός (Ζ)
22.30
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός, Betshop
Basket League, 6η
Αγωνιστική (Μ)
COSMOTE
Sport7HD
16.00
Αγγλία-Κροατία, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Ζ)
19.00
Σαν Μαρίνο-Λευκορωσία, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Ζ)
21.45
Ισπανία-Βοσνία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας
Ποδοσφαίρου (Ζ)
COSMOTE
sport8HD
05.00
UFC Fight Night: Neil Magny vs Santiago Ponzinibbio “Gente Boa”,
Αργεντινή, Μπουένος
Άιρες (Ζ)
14.30
Μίντεν-Βέτσλαρ, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Χάντμπολ, 13η Αγωνιστική (Ζ)
18.00
Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό
Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 9η Αγωνιστική
(Ζ)
21.00
Red Bull Air Race World Championship, USA, Τέξας,
Αγώνας (Ζ)
23.00
Red Bull Air Race World Championship, USA, Τέξας,
Αγώνας (Ζ)
COSMOTE
Sport9HD
17.30
Ολυμπιακός-Νέξε, EHF Cup,
Χάντμπολ, 3ος Προκριματικός Γύρος,
1η Αγωνιστική (Ζ)
Δευτέρα
19.11.10
COSMOTE
Sport1HD
17.15
Ελβετία-Βέλγιο, UEFA Nations
League, Φάση Ομίλων, 6η
Αγωνιστική (Μ)
19.30
Ελλάδα-Εσθονία, UEFA Nations
League, Φάση Ομίλων, 6η
Αγωνιστική (Μ)
21.45
Γερμανία-Ολλανδία, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Ζ)
23.45
Κύπρος-Νορβηγία, UEFA Nations
League, Φάση Ομίλων, 6η
Αγωνιστική (Μ)
COSMOTE
Sport2HD
15.45
Τοντέλα-Μπενφίκα, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 10η Αγωνιστική (Μ)
19.00
Μπαρτσελόνα-Μπέτις, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική (Μ)
21.45
Κύπρος-Νορβηγία, UEFA Nations
League, Φάση Ομίλων, 6η
Αγωνιστική (Ζ)
23.45
Δανία-Ιρλανδία, UEFA Nations
League, Φάση Ομίλων, 6η
Αγωνιστική (Μ)
COSMOTE
Sport3HD
18.30
Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
19.30
Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Μ)
21.45
Δανία-Ιρλανδία, UEFA Nations
League, Φάση Ομίλων, 6η
Αγωνιστική (Ζ)
23.45
Γερμανία-Ολλανδία, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Μ)
COSMOTE
Sport4HD
01.00
Miami Heat-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season (Z)
14.00
ΝΒΑ Daily (M)
21.20
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός, Betshop
Basket League, 6η
Αγωνιστική (M)
23.35
Miami Heat-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season (M)
COSMOTE
Sport5HD
18.45
WRC, Αυστραλία, Στιγμιότυπα
(Μ)
20.00
Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας
(Μ)
21.25
Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat
Valenciana, Αγώνας (Μ)
22.50
MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας
(Μ)
COSMOTE
Sport6HD
15.45
Nitto ATP Finals, Λονδίνο, Τελικός
(M)
19.00
Εκπομπή: “Topspin” (Z)
21.15
Fed Cup by BNP Paribas, Best og 2018 (M)
22.30
Εκπομπή: “Topspin” (M)
COSMOTE
Sport7HD
19.00
Ανδόρα-Λετονία, UEFA Nations
League, Φάση Ομίλων, 6η
Αγωνιστική (Ζ)
21.45
Τσεχία-Σλοβακία, UEFA Nations
League, Φάση Ομίλων, 6η
Αγωνιστική (Ζ)
COSMOTE
Sport8HD
19.00
Γεωργία-Καζακστάν, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Ζ)
21.45
Βουλγαρία-Σλοβενία, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Ζ)
COSMOTE
Sport9HD
21.45
Λιχνενστάιν-Αρμενία, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Ζ)
Τρίτη
20.11.18
COSMOTE
Sport1HD
17.15
Κύπρος-Νορβηγία, UEFA Nations
League, Φάση Ομίλων, 6η
Αγωνιστική (Μ)
19.30
Γερμανία-Ολλανδία, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Μ)
21.45
Πορτογαλία-Πολωνία, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Ζ)
23.45
Εκπομπή: “UEFA Nations League
Show” (Ζ)
COSMOTE
Sport2HD
13.30
Θέλτα-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική (Μ)
19.00
Χετάφε-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική (Μ)
21.45
Σουηδία-Ρωσία, UEFA Nations
League, Φάση Ομίλων, 6η
Αγωνιστική (Ζ)
23.45
Πορτογαλία-Πολωνία, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Μ)
COSMOTE
Sport3HD
15.45
Λειψία-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 11η Αγωνιστική (Μ)
19.30
Χόφενχαϊμ-Άουγκσμπουργκ, Γερμανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Μ)
21.45
Μουροβούνιο-Ρουμανία, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Ζ)
23.45
Μάλτα-Νήσοι Φερόε, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Μ)
COSMOTE
Sport4HD
02.00
Indiana Pacers-Utah Jazz, NBA Regular Season (Z)
13.45
NBA Daily (M)
20.00
Εκπομπή: “Pick ‘n Roll” (Z)
22.05
Indiana Pacers-Utah Jazz, NBA Regular Season (Μ)
COSMOTE
Sport5HD
17.30
Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας
(Μ)
18.55
MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας
(Μ)
20.30
NASCAR Cup Series Homestead Miami Ford EcoBoost 400 (M)
21.45
Σερβία-Λιθουανία, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Ζ)
COSMOTE
Sport6HD
15.45
Εκπομπή: “Topspin” (M)
17.15
CEV Champions
League Βόλεϊ Ανδρών, 3ος
Προκριματικός Γύρος, 2η Αγωνιστική
(Μ)
19.50
VELUX EHF
Champions League,
Χάντμπολ, 8η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα
(Μ)
21.45
Κόσοβο-Αζερμπαϊτζάν, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Ζ)
COSMOTE
Sport7HD
21.45
Ιταλία-ΗΠΑ, Διεθνής Φιλικός Αγώνας
Ποδοσφαίρου (Ζ)
COSMOTE
Sport8HD
22.00
Γαλλία-Ουρουγουάη, Διεθνής Φιλικός
Αγώνας Ποδοσφαίρου (Ζ)
COSMOTE
Sport9HD
21.00
Αλβανία-Ουαλία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας
Ποδοσφαίρου (Ζ)
Τετάρτη
21.11.18
COSMOTE
Sport1HD
11.15
Σκωτία-Ισραήλ, UEFA Nations
League, Φάση Ομίλων, 6η
Αγωνιστική (Μ)
18.00
UEFA Nations
League, 6η Αγωνιστική,
Στιγμιότυπα (Μ)
19.00
Πορτογαλία-Πολωνία, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Μ)
22.00
Σουηδία-Ρωσία, UEFA Nations
League, Φάση Ομίλων, 6η
Αγωνιστική (Μ)
COSMOTE
Sport2HD
15.45
Πόρτο-Μπράγκα, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 10η Αγωνιστική (Μ)
19.00
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπιλμπάο, Ισπανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 12η
Αγωνιστική (Μ)
21.00
Θέλτα-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική (Μ)
23.00
Σεβίλη-Εσπανιόλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 12 Αγωνιστική (Μ)
COSMOTE
Sport3HD
15.45
Ανόβερο-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Μ)
18.00
Πάντερμπορν-Κίελο, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορία, 13η
Αγωνιστική (Μ)
20.00
Λειψία-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 11η Αγωνιστική (Μ)
22.00
Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Σάλκε, Γερμανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Μ)
COSMOTE
Sport4HD
02.30
New York Knicks-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season (Z)
14.30
NBA Daily (M)
17.30
Indiana Pacers-Utah Jazz, NBA Regular Season (Μ)
21.35
New York Knicks-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season (M)
COSMOTE
Sport5D
14.45
Red Bull Air Race World Championship, Κατατακτήριες
(Μ)
16.35
Red Bull Air Race World Championship, Αγώνας
(Μ)
21.00
MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Στιγμιότυπα
(Μ)
22.15
NASCAR Cup Series Homestead Miami Ford EcoBoost 400 (M)
COSMOTE
Sport6D
11.00
Ολυμπιακός-Νέξε, EHF Cup,
Χάντμπολ, 3ος Προκριματικός Γύρος,
1η Αγωνιστική (Μ)
16.45
CEV Volleyball
Champions League
Γυναικών, Φάση ομίλων, 1η
Αγωνιστική
20.00
ATP Nitto Finals,
Λονδίνο, Στιγμιότυπα (Μ)
21.15
Κούνεο-Μόντσα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ
Γυναικών, 6η Αγωνιστική (Μ)
COSMOTE
Sport8D
20.00
Ράιν Νέκαρ-Βέσπρεμ,
VELUX EHF Champions League Χάντμπολ,
Φάση Ομίλων,
9η Αγωνιστική
(Ζ)
Πέμπτη
22.11.18
COSMOTE
Sport1D
15.45
Ελλάδα-Εσθονία, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Μ)
18.00
Κρίσταλ Πάλας-Τότεναμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική (Μ)
20.00
Λίβερπουλ-Φούλαμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική (Μ)
22.00
Τσέλσι-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική (Μ)
COSMOTE
Sport2D
15.45
Τοντέλα-Μπενφίκα, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 10η Αγωνιστική (Μ)
19.05
Σεβίλη-Εσπανιόλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική (Μ)
21.00
Μπαρτσελόνα-Μπέτις, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική (Μ)
23.00
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπιλμπάο, Ισπανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 12η
Αγωνιστική (Μ)
COSMOTE
Sport3D
15.45
Χόφενχαϊμ-Άουγκσμπουργκ, Γερμανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Μ)
18.00
Μπόχουμ-Ντάρμσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορία, 13η
Αγωνιστική (Μ)
20.00
Ανόβερο-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Μ)
22.00
Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Μ)
COSMOTE
Sport4D
03.00
Cleveland Cavaliers-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season (Z)
13.30
NBA Daily (M)
14.15
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός, Betshop
Basket League, 6η
Αγωνιστική (M)
21.35
Cleveland Cavaliers-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season (M)
COSMOTE
Sport5D
14.00
Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας
(Μ)
15.25
MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας
(Μ)
17.00
NASCAR Cup Series Homestead Miami Ford EcoBoost 400 (M)
21.30
FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, Αγώνας
(M)
COSMOTE
Sport6D
17.30
CEV Volleyball Champions League, Φάση
ομίλων,
1η Αγωνιστική
20.45
KOTV Ep.47 (M)
21.30
Εκπομπή: “Topspin” (M)
23.50
Τσεχία-ΗΠΑ, Fed Cup
by BVP Paribas,
Τελικός Μονού (Μ)
COSMOTE
Sport8D
20.00
Κίελο-Φούσε Βερολίνου, Γερνμανικό
Πρωτάθλημα Χάντμπολ, 14η Αγωνιστική
(Ζ)
Παρασκευή
23.11.18
COSMOTE
Sport1D
15.45
Γερμανία-Ολλανδία, UEFA
Nations League,
Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική (Μ)
18.30
Άρσεναλ-Γουλβς, Αγγλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική (Μ)
21.30
Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ,
Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 12η
Αγωνιστική (Μ)
23.30
UEFA Champions League, Μαγκαζίνο,
ep.12
COSMOTE
Sport2D
13.30
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπιλμπάο, Ισπανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 12η
Αγωνιστική (Μ)
15.45
Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Σάβες, Πορτογαλικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 10η
Αγωνιστική (Μ)
18.00
Θέλτα-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική (Μ)
22.00
Λεγανές-Αλαβές, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 13η Αγωνιστική (Ζ)
COSMOTE
Sport3D
13.30
Εργοτέλης ΓΣ-ΠΑΟΚ, Κύπελλο Ελλάδας, 4η
Φάση, 2η Αγωνιστική (Μ)
15.45
Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου. 11η
Αγωνιστική (Μ)
18.30
Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Σάλκε, Γερμανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η
Αγωνιστική (Μ)
21.30
Λεβερκούζεν-Στουτγκάρδη, Γερμανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 12η
Αγωνιστική (Ζ)
COSMOTE
Sport4D
14.45
Cleveland Cavaliers-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season (M)
17.30
Εκπομπή: “Pick ‘n Roll” (M)
19.00
Brooklyn Nets-Minnesota Timberwolves, NBA Regular Season (Z)
22.00
ΝΒΑ Action (M)
COSMOTE
Sport5D
10.50
FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 1ες
Ελεύθερες Δοκιμές
(Ζ)
14.50
FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 2ες
Ελεύθερες Δοκιμές
(Ζ)
18.30
The WRC Magazine, Sydney Gala (M)
21.15
FORMULA 1 ETIHAD
AIRWAYS ABU DHABI
GRAND PRIX, 2ες
Ελεύθερες Δοκιμές (Μ)
COSMOTE
Sport6D
13.30
Εκπομπή: “Topspin” (M)
15.00
Γαλλία-Κροατία, Davis Cup
by BNP Paribas,
Τελικός Μονού (Ζ)
18.00
Γαλλία-Κροατία,
Davis Cup by BNP Paribas, Τελικός
Μονού (Ζ)
22.30
Γαλλία-Κροατία, Davis Cup
by BNP Paribas,
Τελικός Μονού (Μ)
COSMOTE
Sport7D
19.30
Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ντούισμπουργκ,
Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’
Κατηγορία, 14η Αγωνιστική (Ζ)
Σάββατο
24.11.18
COSMOTE
Sport1D
17.00
Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 13η
Αγωνιστική (Ζ)
19.30
Τότεναμ-Τσέλσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 13η Αγωνιστική (Ζ)
21.30
Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 13η
Αγωνιστική (Μ)
23.30
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Κρίσταλ Πάλας,
Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 13η
Αγωνιστική (Μ)
COSMOTE
Sport2D
14.00
Έιμπαρ-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 13η Αγωνιστική (Ζ)
16.30
Μπάγερν Μονάχου-Φορτούνα Ντίσελντορφ,
Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 12η
Αγωνιστική (Ζ)
19.30
Ουέσκα-Λεβάντε, Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 13η Αγωνιστική (Ζ)
21.45
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 13η
Αγωνιστική (Ζ)
COSMOTE
Sport3D
16.30
Μάιντς-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική (Ζ)
19.30
Σάλκε-Νυρεμβέργη, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική (Ζ)
21.30
Μπάγερν Μονάχου-Φορτούνα Ντίσελντορφ,
Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 12η
Αγωνιστική (Μ)
23.30
Μάιντς-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική (Μ)
COSMOTE
Sport4D
10.15
Brooklyn Nets-Minnesota Timberwolves, NBA Regular Season (Μ)
13.00
Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό
Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 9η Αγωνιστική
(Μ)
15.15
ΝΒΑ Daily (M)
17.00
Ζενίτ-Ζιέλονα
Γκόρα, VTB United League, Regular
Season (Z)
COSMOTE
Sport5D
11.50
FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 3ες
Ελεύθερες Δοκιμές
(Ζ)
14.50
FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, Κατατακτήριες
Δοκιμές (Ζ)
17.15
Βαλένθια-Ράγιο Βαγεκάνο, Ισπανικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 13η
Αγωνιστική (Ζ)
22.00
FORMULA 1 ETIHAD
AIRWAYS ABU DHABI
GRAND PRIX,
Κατατακτήριες Δοκιμές (Μ)
COSMOTE
Sport6D
10.00
Γαλλία-Κροατία, Davis Cup
by BNP Paribas,
Τελικός Μονού (Μ)
15.00
Γαλλία-Κροατία, Davis Cup
by BNP Paribas,
Τελικός Διπλού (Ζ)
20.00
Γαλλία-Κροατία, Davis Cup
by BNP Paribas,
Τελικός Διπλού (Μ)
23.00
UFC Fight Night: Curtis Blaydes “Razor” vs Francis Ngannou “The
Predator” (M)
COSMOTE
Sport7D
14.00
Ντάρμσταντ-Κολονία, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορία, 14η
Αγωνιστική (Ζ)
16.30
Χέρτα-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική (Ζ)
19.00
Κιέλτσε-Μπαρτσελόνα, VELUX
EHF Champions
League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων,
9η Αγωνιστική (Ζ)
22.00
Μπράιτον-Λέστερ, Αγγλικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 13η Αγωνιστική (Ζ)
COSMOTE
Sport8D
16.30
Άουγκσμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης,
Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 12η
Αγωνιστική (Ζ)
21.30
Φιρέντσε–Νοβάρα, Ιταλικό Πρωτάθλημα
Βόλεϊ Γυναικών, 7η Αγωνιστική (Ζ)
COSMOTE
Sport9D
16.30
Βόλφσμπουργκ-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα
Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική (Ζ)
21.30
Γκραν Κανάρια-Εστουντιάντες, Ισπανικό
Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 10η Αγωνιστική
(Ζ)