Οι
μεταδόσεις των Ευρωπαϊκών Προκριματικών
για την ανάδειξη των ευρωπαϊκών ομάδων
που θα λάβουν μέρος στο UEFA Euro 2020
συνεχίζονται στην COSMOTE TV. Το πενθήμερο
7-11/6, οι τηλεθεατές θα έχουν στη διάθεσή
τους ζωντανά τους αγώνες της Εθνικής
Ελλάδος απέναντι στην Ιταλία και την
Αρμενία, ενώ ζωντανά και
αποκλειστικά τα υπόλοιπα 32 παιχνίδια
χωρών, που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο
της 3ης και 4ης αγωνιστικής των UEFA
European Qualifiers.
Επιπλέον,
από την Παρασκευή 7/6 έως και την Τρίτη
11/6 στις 23.45 η εκπομπή “UEFA
European Qualifiers
Show” (COSMOTE
SPORT 1HD) θα
πραγματοποιεί ανασκόπηση των παιχνιδιών
κάθε ημέρας και θα ενημερώνει τους
φίλους του ποδοσφαίρου με όλες τις
εξελίξεις που αφορούν στα ευρωπαϊκά
προκριματικά.
Ζωντανά
& αποκλειστικά
στα κανάλια COSMOTE
SPORT
τα υπόλοιπα 32 παιχνίδια της 3ης & 4ης
αγωνιστικής
Το
Σάββατο 6/6 και την Τρίτη 11/6, ημέρες που
Εθνική Ελλάδος αντιμετωπίζει την Ιταλία
και την Αρμενία, αντίστοιχα (21.45, COSMOTE
SPORT 1HD), οι
συνδρομητές θα μεταφερθούν στον
αγωνιστικό χώρο πριν τη σέντρα, μέσα
από το “UEFA
European Qualifies
Show” (20.30, COSMOTE
SPORT 1HD). Στην
εκπομπή θα παρουσιαστούν τα τελευταία
νέα σχετικά με την προετοιμασία των
ομάδων, ενώ θα αποκαλυφθούν και οι
ενδεκάδες. Με τη λήξη των αγώνων, η
εκπομπή θα επιστρέφει με τον απόηχο,
τις δηλώσεις παικτών και προπονητών,
τα καλύτερα στιγμιότυπα και την τεχνική
ανάλυση.
Ακολουθούν
αναλυτικά τα τηλεοπτικά προγράμματα
μεταδόσεων:
Παρασκευή
7/6
Όμιλος
|
Αγώνας
|
Ώρα
|
Κανάλι
|
1ος
|
Τσεχία-Βουλγαρία
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 9HD
|
2ος
|
Ουκρανία-Σερβία
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 8HD
|
4ος
|
Γεωργία-Γιβραλτάρ
|
19.00
|
COSMOTE
SPORT 2HD
|
4ος
|
Δανία-Ιρλανδία
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 2HD
|
6ος
|
Νησιά
Φερόε-Ισπανία
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 1HD
|
6ος
|
Νορβηγία-Ρουμανία
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 6HD
|
7ος
|
Αυστρία-Σλοβενία
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 3HD
|
Σάββατο
8/6
Όμιλος
|
Αγώνας
|
Ώρα
|
Κανάλι
|
5ος
|
Κροατία-Ουαλία
|
16.00
|
COSMOTE
SPORT 2HD
|
3ος
|
Εσθονία-Βόρειος
Ιρλανδία
|
19.00
|
COSMOTE
SPORT 9HD
|
8ος
|
Ισλανδία-Αλβανία
|
16.00
|
COSMOTE
SPORT 3HD
|
9ος
|
Ρωσία-Σαν
Μαρίνο
|
19.00
|
COSMOTE
SPORT 8HD
|
10ος
|
Φινλανδία-Βοσνία
Ερζεγοβίνη
|
19.00
|
COSMOTE
SPORT 2HD
|
10ος
|
Αρμενία-Λιχτενστάιν
|
19.00
|
COSMOTE
SPORT 3HD
|
10ος
|
Ελλάδα-Ιταλία
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 1HD
|
3ος
|
Λευκορωσία-Ρουμανία
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 8HD
|
8ος
|
Τουρκία-Γαλλία
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 3HD
|
9ος
|
Σκοτία-Κύπρος
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 2HD
|
9ος
|
Βέλγιο-Καζακστάν
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 9HD
|
Δευτέρα
10/6
Όμιλος
|
Αγώνας
|
Ώρα
|
Κανάλι
|
1ος
|
Τσεχία-Μαυροβούνιο
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 3HD
|
1ος
|
Βουλγαρία-Κόσοβο
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 5HD
|
2ος
|
Σερβία-Λιθουανία
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 6HD
|
4ος
|
Δανία-Γεωργία
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 8HD
|
6ος
|
Ισπανία-Σουηδία
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 1HD
|
7ος
|
Πολωνία-Ισραήλ
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 2HD
|
7ος
|
Λετονία-Σλοβενία
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 9HD
|
Τρίτη
11/6
Όμιλος
|
Αγώνας
|
Ώρα
|
Κανάλι
|
9ος
|
Καζακστάν-Σαν
Μαρίνο
|
17.00
|
COSMOTE
SPORT 2HD
|
5ος
|
Αζερμπαϊτζάν-Σλοβακία
|
19.00
|
COSMOTE
SPORT 3HD
|
10ος
|
Ελλάδα-Αρμενία
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 1HD
|
8ος
|
Ανδόρα-Γαλλία
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 5HD
|
8ος
|
Αλβανία-Μολδαβία
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 8HD
|
8ος
|
Ισλανδία-Τουρκία
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 9HD
|
3ος
|
Γερμανία-Εσθονία
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 6HD
|
10ος
|
Ιταλία-Βοσνία
Ερζεγοβίνη
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 2HD
|
9ος
|
Ρωσία-Κύπρος
|
21.45
|
COSMOTE
SPORT 3HD
|