Περισσότερα Extra COSMOTESPORT Highlights "27 Σεπτεμβρίου - 15 Οκτωβρίου"", παίζουν αποκλειστικά μέσω της COSMOTE TV…
...
Παρασκευή
27.09.19
08.00
ATP 250 Chengdu Open, Προημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT6HD
10.00
ATP 250 Chengdu Open, Προημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT6HD
10.50
FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, 1ες
Ελεύθερες Δοκιμές
LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.30
WTA Wuhan Open, 1ος Ημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.00
ATP 250 Chengdu Open, Προημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00
ATP 250 Chengdu Open, Προημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00
WTA Wuhan Open, 2ος Ημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.50
FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, 2ες
Ελεύθερες Δοκιμές
LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.30
Αρμίνια Μπίλεφελντ-Στουτγκάρδη,
Bundesliga 2, 8η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30
Ουνιόν Βερολίνου-Άιντραχτ
Φρανκφούρτης, Bundesliga, 6η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT3HD
22.00
Βιγιαρεάλ-Μπέτις,
LaLiga Santander, 7η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30
Μπανταλόνα-Ρεάλ
Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 1η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT4HD
Σάββατο
28.09.19
08.00
ATP 250 Chengdu Open, 1ος
Ημιτελικός LIVE COSMOTE
SPORT6HD
10.00
ATP 250 Chengdu Open, 2ος
Ημιτελικός LIVE COSMOTE
SPORT6HD
11.30
WTA Wuhan Open, Τελικός LIVE
COSMOTE SPORT7HD
11.50
FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, 3ες
Ελεύθερες Δοκιμές
LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00
Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.00
Μπιλμπάο-Βαλένθια,
LaLiga Santander, 7η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00
Ενισέι-ΤΣΣΚΑ
Μόσχας, VTB United League Regular
Season LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.00
Μπόχουμ-Ντάρμσταντ,
Bundesliga 2, 8η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.30
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ,
Premier League, 7η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.50
FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, Κατατακτήριες
Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30
Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE
SPORT1HD
16.30
Πάντερμπορν-Μπάγερν
Μονάχου, Bundesliga, 6η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT3HD
16.30
Λειψία-Σάλκε,
Bundesliga, 6η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30
Χόφενχαϊμ-Γκλάντμπαχ,
Bundesliga, 6η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30
Άουγκσμπουργκ-Λεβερκούζεν,
Bundesliga, 6η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.30
Μάιντς-Βόλφσμπουργκ,
Bundesliga, 6η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.00
Χετάφε-Μπαρτσελόνα,
LaLiga Santander, 7η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.00
Τότεναμ-Σαουθάμπτον,
Premier League, 7η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.00
Εκπομπή “Pregame Παναθηναϊκός
ΟΠΑΠ-ΑΕΚ”
LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-ΑΕΚ,
Basket League, 1η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.30
Έβερτον-Μάντσεστερ
Σίτι, Premier League, 7η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT1HD
19.30
Γρανάδα-Λεγανές,
LaLiga Santander, 7η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30
Ντόρτμουντ-Βέρντερ
Βρέμης, Bundesliga, 6η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT3HD
21.00
Εκπομπή “Postgame Παναθηναϊκός
ΟΠΑΠ-ΑΕΚ”
LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.00
UFC Fight Night: Jack Hermansson-Jared Cannonier, Δανία,
Κοπεγχάγη LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.00
Μπενφίκα-Βιτόρια
Σετούμπαλ, Liga NOS, 7η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT9HD
21.30
Τσέλσι-Μπράιτον,
Premier League, 7η Αγωνιστική
REC COSMOTE SPORT1HD (28.09, 17:00)
21.30
Μάλαγα-Τενερίφη,
ACB Liga Endesa, 2η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00
Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ
Μαδρίτης, LaLiga Santander, 7η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT2HD
22.00
Κρίσταλ Πάλας-Νόριτς,
Premier League, 7η Αγωνιστική
REC COSMOTE SPORT7HD (28.09, 17:00)
23.30
Γουλβς-Γουότφορντ,
Premier League, 7η Αγωνιστική
REC COSMOTE SPORT1HD (28.09, 17:00)
Κυριακή
29.09.19
00.00
Μπόρνμουθ-Γουέστ
Χαμ, Premier League, 7η
Αγωνιστική REC COSMOTE
SPORT7HD (28.09, 17:00)
06.00
Errol Spence Jr.- Shawn Porter, WBC & IBF World Welterweight
Championship, Αγώνας Πυγμαχίας
LIVE COSMOTE SPORT7HD
10.00
ATP 250 Chengdu Open, Τελικός LIVE
COSMOTE SPORT6HD
12.00
Άστον Βίλα-Μπέρνλι,
Premier League, 7η Αγωνιστική
REC COSMOTE SPORT1HD (28.09, 17:00)
13.00
Εσπανιόλ-Βαγιαδολίδ,
LaLiga Santander, 7η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.30
Εκπομπή “Grand Prix Pre-Race”
LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.00
FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, Αγώνας
LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30
Σαν Πάουλι-Σαντχάουζεν,
Bundesliga 2, 8η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.00
Έιμπαρ-Θέλτα,
LaLiga Santander, 7η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30
Φορτούνα Ντίσελντορφ-Φράιμπουργκ,
Bundesliga, 6η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.00
Αλαβές-Μαγιόρκα,
LaLiga Santander, 7η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.30
Λέστερ-Νιούκαστλ,
Premier League, 7η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00
Κολονία-Χέρτα
Βερολίνου, Bundesliga, 6η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT3HD
19.30
Λεβάντε-Οσασούνα,
LaLiga Santander, 7η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30
Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια,
ACB Liga Endesa, 2η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.00
Μπουγιουκσεχίρ-Φενέρμπαχτσε,
TBF Basketball Super League, 1η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT6HD
20.00
Μονπελιέ-Βέσπρεμ,
VELUX EHF Champions League Χάντμπολ,
Φάση Ομίλων,
3η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.30
Εκπομπή “Grand Prix” LIVE
COSMOTE SPORT5HD
21.30
NASCAR Cup Series Charlotte Bank of America Roval 400 LIVE
COSMOTE SPORT8HD
22:00
Washington Mystics-Connecticut Sun, WNBA Finals, Game 1
LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.00
Σεβίλη-Ρεάλ
Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 7η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT2HD
22.00
Ρίο Άβε-Πόρτο,
Liga NOS, 7η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30
Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE
COSMOTE SPORT1HD
Δευτέρα
30.09.19
05.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
07.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
07.30
ATP 500 China Open, Κυρίως Ταμπλό
LIVE COSMOTE SPORT7HD
09.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
11.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
13.30
ATP 500 China Open, Κυρίως Ταμπλό
LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00
Εκπομπή “Topspin” LIVE
COSMOTE SPORT6HD
21.00
Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE
COSMOTE SPORT1HD
21.30
Ανόβερο-Νυρεμβέργη,
Bundesliga 2, 8η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Άρσεναλ,
Premier League, 7η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.15
Άβες-Σπόρτινγκ
Λισαβόνας, Liga NOS, 7η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT7HD
23.00
Εκπομπή “Στο
Πλεχτό: Επεισόδιο
13” COSMOTE SPORT1HD
Συνέντευξη
Τύπου Ολυμπιακού (Ερυθρός Αστέρας-Ολυμπιακός)
Τρίτη
01.10.19
05.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
07.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
09.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
09.30
ATP 500 China Open, Κυρίως Ταμπλό
LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
12.00
ATP 500 China Open, Κυρίως Ταμπλό
LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00
Ερυθρός Αστέρας-Ολυμπιακός, UEFA
Youth League,
Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 2ος
Όμιλος LIVE COSMOTE
SPORT3HD
18.00
Εκπομπή “UEFA Champions League
Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55
Εκπομπή “UEFA Champions League
Λεπτό προς
Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55
Ρεάλ Μαδρίτης-Μπριζ,
UEFA Champions League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική,
1ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.55
Αταλάντα-Σαχτάρ
Ντόνετσκ, UEFA Champions League,
Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική,
1ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00
Εκπομπή “Pick ‘n Roll”
COSMOTE SPORT4HD
21.00
Εκπομπή “Pregame Ερυθρός
Αστέρας-Ολυμπιακός”
LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00
Εκπομπή “UEFA Champions League
Λεπτό προς
Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00
Ερυθρός Αστέρας-Ολυμπιακός,
UEFA Champions League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική,
2ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00
Τότεναμ-Μπάγερν
Μονάχου, UEFA Champions League, Φάση
Ομίλων, 2η
Αγωνιστική, 2ος
Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00
Γιουβέντους-Λεβερκούζεν,
UEFA Champions League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική,
4ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.00
Λοκομοτίβ Μόσχας-Ατλέτικο
Μαδρίτης, UEFA Champions League,
Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική,
4ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00
Μάντσεστερ Σίτι-Ντινάμο
Ζάγκρεμπ, UEFA Champions League,
Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική,
3ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00
Γαλατάσαραϊ-Παρί
Σεν Ζερμέν,
UEFA Champions League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική,
1ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT9HD
Τετάρτη
02.10.19
00.00
Εκπομπή “UEFA Champions League
Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
03:00
Washington Mystics-Connecticut Sun, WNBA Finals, Game 2
LIVE COSMOTE SPORT4HD
05.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
07.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
07.30
ATP 500 China Open, Κυρίως Ταμπλό
LIVE COSMOTE SPORT7HD
09.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
11.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.30
ATP 500 China Open, Κυρίως Ταμπλό
LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.00
Εκπομπή “UEFA Champions League
Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55
Εκπομπή “UEFA Champions League
Λεπτό προς
Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55
Γκενκ-Νάπολι,
UEFA Champions League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική,
5ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.55
Σλάβια Πράγας-Ντόρτμουντ,
UEFA Champions League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική,
6ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.00
Εκπομπή “UEFA Champions League
Λεπτό προς
Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00
Μπαρτσελόνα-Ίντερ,
UEFA Champions League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική,
6ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00
Λίβερπουλ-Σάλτσμπουργκ,
UEFA Champions League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική,
5ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00
Βαλένθια-Άγιαξ,
UEFA Champions League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική,
8ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00
Λιλ-Τσέλσι,
UEFA Champions League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική,
8ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00
Ζενίτ-Μπενφίκα,
UEFA Champions League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική,
7ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00
Λειψία-Λιόν,
UEFA Champions League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική,
7ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT9HD
Πέμπτη
03.10.19
00.00
Εκπομπή “UEFA Champions League
Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
05.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
07.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
09.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
11.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
11.30
ATP 500 China Open, Κυρίως Ταμπλό
LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.00
ATP 500 China Open, Κυρίως Ταμπλό
LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.50
Αστάνα-Παρτίζαν,
UEFA Europa League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική,
12ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.00
Εκπομπή “UEFA Europa League Show”
LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55
Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό
προς Λεπτό”
LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55
Άλκμααρ-Μάντσεστερ
Γιουνάιτεντ, UEFA Europa League,
Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.55
Γιανγκ Μπόις-Ρέιντζερς,
UEFA Europa League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.55
Φέγενορντ-Πόρτο,
UEFA Europa League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.55
Μπασακσεχίρ-Γκλάντμπαχ,
UEFA Europa League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.55
ΒΑΚ Πέλετς-Ρόμα,
UEFA Europa League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.55
Μπεσίκτας-Γουλβς,
UEFA Europa League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.55
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Εσπανιόλ,
UEFA Europa League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.55
Σεντ Ετιέν-Βόλφσμπουργκ,
UEFA Europa League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00
Σεβίλη-ΑΠΟΕΛ,
UEFA Europa League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00
Άρσεναλ-Σταντάρ
Λιέγης, UEFA Europa League, Φάση
Ομίλων, 2η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT3HD
22.00
Βιτόρια Γκιμαράες-Άιντραχτ
Φρανκφούρτης, UEFA Europa
League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.00
Λάτσιο-Ρεν,
UEFA Europa League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.00
Κράσνονταρ-Χετάφε,
UEFA Europa League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00
Ρόζενμποργκ-Αϊντχόφεν,
UEFA Europa League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00
Μάλμε-Κοπεγχάγη,
UEFA Europa League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00
Τραμπζονσπόρ-Βασιλεία,
UEFA Europa League, Φάση Ομίλων,
2η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT9HD
Παρασκευή
04.10.19
00.00
Εκπομπή “UEFA Europa League Show”
LIVE COSMOTE SPORT1HD
04.55
Moto3 PTT Thailand Grand Prix, 1ες
Ελεύθερες Δοκιμές
LIVE COSMOTE SPORT5HD
05.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Προημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT6HD
05.50
MotoGP PTT Thailand Grand Prix, 1ες
Ελεύθερες Δοκιμές
LIVE COSMOTE SPORT5HD
06.50
Moto2 PTT Thailand Grand Prix, 1ες
Ελεύθερες Δοκιμές
LIVE COSMOTE SPORT5HD
07.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Προημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT6HD
07.30
ATP 500 China Open, Προημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT7HD
09.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Προημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT6HD
09.10
Moto3 PTT Thailand Grand Prix, 2ες
Ελεύθερες Δοκιμές
LIVE COSMOTE SPORT5HD
09.30
ATP 500 China Open, Προημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT7HD
10.05
MotoGP PTT Thailand Grand Prix, 2ες
Ελεύθερες Δοκιμές
LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.05
Moto2 PTT Thailand Grand Prix, 2ες
Ελεύθερες Δοκιμές
LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.30
ATP 500 China Open, Προημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.55
WRC Ουαλία, SS4 Dyfnant 1 LIVE
COSMOTE SPORT9HD
12.50
WRC Ουαλία, SS5 Aberhirnant 1 LIVE
COSMOTE SPORT9HD
13.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Προημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.30
ATP 500 China Open, Προημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.30
Στουτγκάρδη-Βέχεν
Βίζμπαντεν, Bundesliga 2, 9η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT8HD
20.10
WRC Ουαλία, SS9 Dyfnant 2 LIVE
COSMOTE SPORT9HD
21.05
WRC Ουαλία, SS10 Aberhirnant 2 LIVE
COSMOTE SPORT9HD
21.30
Χέρτα Βερολίνου-Φορτούνα
Ντίσελντορφ, Bundesliga, 7η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT3HD
22.00
Μπέτις-Έιμπαρ,
LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
Σάββατο
05.10.19
04.55
Moto3 PTT Thailand Grand Prix, 3ες
Ελεύθερες Δοκιμές
LIVE COSMOTE SPORT5HD
05.50
MotoGP PTT Thailand Grand Prix, 3ες
Ελεύθερες Δοκιμές
LIVE COSMOTE SPORT5HD
06.50
Moto2 PTT Thailand Grand Prix, 3ες
Ελεύθερες Δοκιμές
LIVE COSMOTE SPORT5HD
07.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, 1ος
Ημιτελικός LIVE COSMOTE
SPORT6HD
08.30
Moto3 PTT Thailand Grand Prix, Κατατακτήριες
Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
09.00
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, 2ος
Ημιτελικός LIVE COSMOTE
SPORT6HD
09.25
MotoGP PTT Thailand Grand Prix, 4ες
Ελεύθερες Δοκιμές
LIVE COSMOTE SPORT5HD
09.30
WTA China Open, 1ος Ημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT7HD
10.05
MotoGP PTT Thailand Grand Prix, Κατατακτήριες
Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.00
Moto2 PTT Thailand Grand Prix, Κατατακτήριες
Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.30
ATP 500 China Open, 1ος
Ημιτελικός LIVE COSMOTE
SPORT7HD
12.05
WRC Ουαλία, SS12 Myherin 1 LIVE
COSMOTE SPORT9HD
13.00
Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE
COSMOTE SPORT1HD
13.00
WRC Ουαλία, SS13 Sweet Lamb/Hafre
LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.00
Λεγανές-Λεβάντε,
LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00
Αμβούργο-Γκρόιτερ
Φιρτ, Bundesliga 2, 9η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT8HD
14.30
Μπράιτον-Τότεναμ,
Premier League, 8η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.30
WTA China Open, 2ος Ημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30
Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action”
LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30
Μπάγερν Μονάχου-Χόφενχαϊμ,
Bundesliga, 7η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30
Φράιμπουργκ-Ντόρτμουντ,
Bundesliga, 7η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30
ATP 500 China Open, 2ος
Ημιτελικός LIVE COSMOTE
SPORT7HD
16.30
Λεβερκούζεν-Λειψία,
Bundesliga, 7η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.00
Λίβερπουλ-Λέστερ,
Premier League, 8η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.00
Ρεάλ Μαδρίτης-Γρανάδα,
LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.20
WRC Ουαλία, SS16 Dyfi 2 LIVE
COSMOTE SPORT9HD
19.30
Γουέστ Χαμ-Κρίσταλ
Πάλας, Premier League, 8η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT1HD
19.30
Βαλένθια-Αλαβές,
LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30
Σάλκε-Κολονία,
Bundesliga, 7η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00
WRC Ουαλία, 2019 e-sports, Τελικός
LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.15
WRC Ουαλία, SS17 Colwyn Bay LIVE
COSMOTE SPORT9HD
21.30
Μπέρνλι-Έβερτον,
Premier League, 8η Αγωνιστική
REC COSMOTE SPORT1HD (05.10, 17:00)
21.30
Τενερίφη-Ρεάλ
Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 3η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT8HD
22.00
Οσασούνα-Βιγιαρεάλ,
LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00
Νόριτς-Άστον
Βίλα, Premier League, 8η
Αγωνιστική REC COSMOTE
SPORT7HD (05.10, 17:00)
23.30
Πάντερμπορν-Μάιντς,
Bundesliga, 7η Αγωνιστική
REC COSMOTE SPORT3HD (05.10, 16:30)
Κυριακή
06.10.19
00.00
Γουότφορντ-Σέφιλντ
Γιουνάιτεντ, Premier League, 8η
Αγωνιστική REC COSMOTE
SPORT7HD (05.10, 17:00)
04.35
Moto3 PTT Thailand Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
05.00
UFC 243: Robert Whittaker-Israel Adesanya, Αυστραλία,
Μελβούρνη LIVE COSMOTE
SPORT8HD
05.05
Moto2 PTT Thailand Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
05.45
Gennady GG Golovkin-Sergiy Derevyanchenko, IBF Middleweight World
Championship, Αγώνας Πυγμαχίας
LIVE COSMOTE SPORT7HD
05.35
MotoGP PTT Thailand Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
06.45
Moto3 PTT Thailand Grand Prix, Αγώνας
LIVE COSMOTE SPORT5HD
08.05
Moto2 PTT Thailand Grand Prix, Αγώνας
LIVE COSMOTE SPORT5HD
09.30
MotoGP PTT Thailand Grand Prix, Αγώνας
LIVE COSMOTE SPORT5HD
09.30
ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Τελικός
LIVE COSMOTE SPORT6HD
11.30
WTA China Open, Τελικός
LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.00
Μαγιόρκα-Εσπανιόλ,
LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
13.05
WRC Ουαλία, SS21 Alwen 2 LIVE
COSMOTE SPORT9HD
14.00
WRC Ουαλίας, SS23 Brening 2 Power
Stage LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.30
Γκλάντμπαχ-Άουγκσμπουργκ,
Bundesliga, 7η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.30
Φλένσμπουργκ-Φούσε
Βερολίνου, Bundesliga Χάντμπολ,
8η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.30
ATP 500 China Open, Τελικός
LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.30
Νυρεμβέργη-Σαν
Πάουλι, Bundesliga 2, 9η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT8HD
15.00
Θέλτα-Μπιλμπάο,
LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00
Μάντσεστερ Σίτι-Γουλβς,
Premier League, 8η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.00
Σαουθάμπτον-Τσέλσι,
Premier League, 8η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30
Βόλφσμπουργκ-Ουνιόν
Βερολίνου, Bundesliga, 7η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT9HD
17.00
Βαγιαδολίδ-Ατλέτικο
Μαδρίτης, LaLiga Santander, 8η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT2HD
17.00
AEK-Κολοσσός H Hotels, Basket
League, 2η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT4HD
18.00
Ούνικς Καζάν-Αστάνα,
VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD
18.30
Νιούκαστλ-Μάντσεστερ
Γιουνάιτεντ, Premier League, 8η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT1HD
19.00
Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βέρντερ
Βρέμης, Bundesliga, 7η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT3HD
19.30
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Χετάφε,
LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30
Μπασκόνια-Μάλαγα,
ACB Liga Endesa, 3η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.30
Άρσεναλ-Μπόρνμουθ,
Premier League, 8η Αγωνιστική
REC COSMOTE SPORT1HD (06.10, 16:00)
20.30
Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.30
NASCAR Cup Series Dover International Speedway LIVE COSMOTE
SPORT7HD
22.00
Μπαρτσελόνα-Σεβίλη,
LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30
Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE
COSMOTE SPORT1HD
22:30
Connecticut Sun-Washington Mystics, WNBA Finals, Game 3
LIVE COSMOTE SPORT8HD
Δευτέρα
07.10.19
07.30
ATP Masters 1000 Rolex Shangai, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00
Εκπομπή “Topspin” LIVE
COSMOTE SPORT6HD
19.30
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ζενίτ,
VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.00
Μπεσίκτας-Αναντολού
Εφές, TBF Basketball Super League, 2η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT7HD
21.00
Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE
COSMOTE SPORT1HD
21.30
Όσναμπρικ-Αρμίνια
Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 9η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT8HD
23.00
Εκπομπή “Στο
Πλεχτό: Επεισόδιο
14” COSMOTE SPORT1HD
Τρίτη
08.10.19
07.30
ATP Masters 1000 Rolex Shangai, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00
Εκπομπή “Pick ‘n Roll”
COSMOTE SPORT4HD
Τετάρτη
09.10.19
03:00
Connecticut Sun-Washington Mystics, WNBA Finals, Game 4 (εάν
χρειαστεί) LIVE COSMOTE
SPORT4HD
07.30
ATP Masters 1000 Rolex Shangai, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.45
Γερμανία-Αργεντινή, Διεθνής Φιλικός
Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE
COSMOTE SPORT1HD
Πέμπτη
10.10.19
07.30
ATP Masters 1000 Rolex Shangai, Κυρίως
Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00
Καζακστάν-Κύπρος,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
9ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00
Λευκορωσία-Εσθονία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
3ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45
Ολλανδία-Βόρειος
Ιρλανδία, European Qualifiers, Φάση
Ομίλων, 7η
Αγωνιστική, 3ος
Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45
Κροατία-Ουγγαρία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
5ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45
Ρωσία-Σκωτία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
9ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45
Σλοβακία-Ουαλία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
5ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45
Βέλγιο-Σαν
Μαρίνο, European Qualifiers, Φάση
Ομίλων, 7η
Αγωνιστική, 9ος
Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45
Αυστρία-Ισραήλ,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
7ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45
Λετονία-Πολωνία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
7ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT9HD
Παρασκευή
11.10.19
03:00
Washington Mystics-Connecticut Sun, WNBA Finals, Game 5 (εάν
χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT4HD
03.50
FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, 1ες
Ελεύθερες Δοκιμές
LIVE COSMOTE SPORT5HD
07.30
ATP Masters 1000 Rolex Shangai, Προημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT6HD
07.50
FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, 2ες
Ελεύθερες Δοκιμές
LIVE COSMOTE SPORT5HD
09.30
ATP Masters 1000 Rolex Shangai, Προημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT6HD
13.30
ATP Masters 1000 Rolex Shangai, Προημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.30
ATP Masters 1000 Rolex Shangai, Προημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.45
Τσεχία-Αγγλία,
European Qualifiers, Φάση
Ομίλων, 7η
Αγωνιστική, 1ος
Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45
Ισλανδία-Γαλλία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
8ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45
Τουρκία-Αλβανία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
8ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45
Πορτογαλία-Λουξεμβούργο,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
2ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45
Μαυροβούνιο-Βουλγαρία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
1ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45
Ουκρανία-Λιθουανία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
2ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT9HD
Σάββατο
12.10.19
05.50
FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, 3ες
Ελεύθερες Δοκιμές
LIVE COSMOTE SPORT5HD
08.50
FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, Κατατακτήριες
Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.00
ATP Masters 1000 Rolex Shangai, 1ος
Ημιτελικός LIVE COSMOTE
SPORT6HD
15.00
ATP Masters 1000 Rolex Shangai, 2ος
Ημιτελικός LIVE COSMOTE
SPORT6HD
16.00
Γεωργία-Ιρλανδία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
4ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.00
Κάλεβ-Ούνικς
Καζάν, VTB United League Regular
Season LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.00
Βοσνία Ερζεγοβίνη-Φινλανδία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
10ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00
Δανία-Ελβετία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
4ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00
Νησιά Φερόε-Ρουμανία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
6ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00
Τουρκ Τέλεκομ-Φενέρμπαχτσε,
TBF Basketball Super League, 3η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT4HD
20.30
Εκπομπή “European Qualifiers Show
Pregame Ιταλία-Ελλάδα”
LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30
Μάλαγα-Μπανταλόνα,
ACB Liga Endesa, 4η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45
Ιταλία-Ελλάδα,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
10ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45
Λιχτενστάιν-Αρμενία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
10ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45
Νορβηγία-Ισπανία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
6ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45
Μάλτα-Σουηδία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
7η Αγωνιστική,
6ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT7HD
23.45
Εκπομπή “European Qualifiers Show
Postgame Ιταλία-Ελλάδα”
LIVE COSMOTE SPORT1HD
Serie
A Femminile Volleyball, 1η
Αγωνιστική
Κυριακή
13.10.19
03.00
UFC Fight Night: Joanna Jedrejczyk-Michelle Waterson, ΗΠΑ,
Τάμπα LIVE COSMOTE SPORT7HD
07.30
Εκπομπή “Grand Prix Pre-Race”
LIVE COSMOTE SPORT5HD
08.00
FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, Αγώνας
LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.30
ATP Masters 1000 Rolex Shangai, Τελικός
LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.30
Έρλανγκεν-Ράιν
Νέκαρ, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ,
9η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.00
Καζακστάν-Βέλγιο,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
9ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.30
Μπάντιρμα-Αναντολού
Εφές, TBF Basketball Super League, 3η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT6HD
18.00
Παρί Σεν
Ζερμέν-Τσέλιε
Πιβοβάρνα, VELUX EHF Champions
League Χάντμπολ, Φάση
Ομίλων, 4η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.00
Κύπρος-Ρωσία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
9ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00
Λευκορωσία-Ολλανδία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
3ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00
Σκωτία-Σαν
Μαρίνο, European Qualifiers, Φάση
Ομίλων, 8η
Αγωνιστική, 9ος
Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00
Παναθηναϊκός-Προμηθέας
Πάτρας, Basket League, 3η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT4HD
19.00
Ουγγαρία-Αζερμπαϊτζάν, European
Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η
Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE
COSMOTE SPORT7HD
19.30
Μπαρτσελόνα-Βαλένθια,
ACB Liga Endesa, 4η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.30
Εκπομπή “Grand Prix” LIVE
COSMOTE SPORT5HD
21.00
NASCAR Cup Series, Talladega 1000Bulbs.com 500 LIVE COSMOTE
SPORT9HD
21.45
Εσθονία-Γερμανία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
3ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45
Ουαλία-Κροατία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
5ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45
Σλοβενία-Αυστρία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
7ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT3HD
Δευτέρα
14.10.19
19.00
Εκπομπή “Topspin” LIVE
COSMOTE SPORT6HD
21.45
Βουλγαρία-Αγγλία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
1ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45
Γαλλία-Τουρκία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
8ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45
Μολδαβία-Αλβανία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
8ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.45
Ουκρανία-Πορτογαλία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
2ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.45
Λιθουανία-Σερβία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
2ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45
Κόσοβο-Μαυροβούνιο,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
1ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45
Ισλανδία-Ανδόρα,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
8ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT9HD
23.00
Εκπομπή “Στο
Πλεχτό: Επεισόδιο
15” COSMOTE SPORT1HD
Τρίτη
15.10.19
19.00
Φινλανδία-Αρμενία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
10ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.00
Εκπομπή “Pick ‘n Roll”
COSMOTE SPORT4HD
20.30
Εκπομπή “European Qualifiers Show
Pregame Ελλάδα-Βοσνία
Ερζεγοβίνη” LIVE COSMOTE
SPORT1HD
21.45
Ελλάδα-Βοσνία
Ερζεγοβίνη, European Qualifiers,
Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
10ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45
Λιχτενστάιν-Ιταλία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
10ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45
Σουηδία-Ισπανία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
6ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45
Ελβετία-Ιρλανδία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
4ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.45
Ρουμανία-Νορβηγία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
6ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45
Ισραήλ-Λετονία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
7ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45
Γιβραλτάρ-Γεωργία,
European Qualifiers, Φάση Ομίλων,
8η Αγωνιστική,
4ος Όμιλος
LIVE COSMOTE SPORT9HD
23.45
Εκπομπή “European Qualifiers Show
Postgame Ελλάδα-Βοσνία
Ερζεγοβίνη” LIVE COSMOTE
SPORT1HD