Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports, Eurosport και Fox Sports HD, κατά την περίοδο "06 - 18 Μαρτίου"...
...
ΖΩΝΤΑΝΕΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS,
EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(6-18
Μαρτίου)
Τετάρτη
6 Μαρτίου
02:30
NHL, Jets -
Lightning (FOX
Sports HD)
09:00
ΔΙΑΘΛΟ: UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55
ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON
(Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00
Basketball Champions League: Νεπτούνας-Χάποελ
Ιερουσαλήμ (Novasports4HD)
19:30
Basketball Champions League: Προμηθέας
Πατρών-Τενερίφη
(Novasports1HD)
19:30
Γαλλικό Κύπελλο προημιτελικός: Βιτρέ-Ναντ
(Novasports2HD)
20:55
ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON
(Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00
Basketball Champions League: Μπάμπεργκ-Μπάνβιτ
(Novasports3HD)
22:00
Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
(Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________
Πέμπτη
7 Μαρτίου
01:30
NCAA College Basketball, Marquette - Seton Hall (FOX Sports HD)
03:30
NCAA College Basketball, Georgetown - DePaul (FOX Sports HD)
09:00
ΔΙΑΘΛΟ: UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:45
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ:
UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: UNIVERSIADE, KRASNOYARSK
(Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55
ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport2)
17:00
ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30
Super Euroleague Pre Game Show Ντραρουσάφακα-Παναθηναϊκός
ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
19:15
Ευρωλίγκα 25η αγωνιστική:
Ντραρουσάφακα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
(Novasports2HD)
20:00
Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Γκραν Κανάρια
(Novasports4HD)
20:55
ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON
(Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00
Premier League of Darts – Leeds (FOX Sports HD)
21:15
Super Euroleague Post Game Show Νταρουσάφακα-Παναθηναϊκός
ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
21:30
Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μακάμπι Τελ
Αβίβ (Novasports3HD)
22:00
Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης - Φενερμπαχτσέ
(Novasports1HD)
22:00
Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________
Παρασκευή
8 Μαρτίου
11:15
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπίντλερουβ
Μλιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπίντλερουβ
Μλιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55
ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport2)
19:00
Super Euroleague Pre Game Show Μπουντούτσνοστ-Ολυμπιακός
(Novasports1HD)
19:00
Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Αρμάνι
Μιλάνο (Novasports2HD)
19:00
Eurocup προημιτελικός-2ος
αγώνας: Λοκομοτίβ
Κούμπαν-Ούνιξ
Καζάν (Novasports3HD)
19:15
ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι,
Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)
19:30
Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Μπαρτσελόνα
(Novasports4HD)
20:00
Ευρωλίγκα: Μπουντούτσνοστ-Ολυμπιακός
(Novasports1HD)
20:15
ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο
(Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30
ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON
(Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30
Ιταλικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική:
Γιουβέντους-Ουντινέζε (Novasports2HD)
21:30
Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Χίμκι (Novasports4HD)
21:45
Eurocup: Ανδόρρα-Βιλερμπάν (Novasports5HD)
21:45
EFL Championship 36η αγωνιστική: Νόριτς-Σουόνσι
(Novasports3HD)
22:00
Super Euroleague Post Game Show Μπουντούτσνοστ-Ολυμπιακός
(Novasports1HD)
22:45
ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι
Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)
______________________________________________________________________________________
Σάββατο
9 Μαρτίου
02:00
NHL, Devils - Capitals (FOX Sports HD)
09:45
ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Όσλο
(Eurosport2)
10:15
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κράνισκα
Γκόρα (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00
ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο
Οσλο (Eurosport2)
11:30
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπίντλερουβ
Μλιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κράνισκα
Γκόρα (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: STRADE BIANCHE
(Eurosport2)
14:30
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπίντλερουβ
Μλιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30
ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Όσλο
(Eurosport2)
15:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: STRADE BIANCHE
(Eurosport2)
15:30
ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Όσλο
(Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00
EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Ίπσουιτς
(Novasports2HD)
17:30
ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Όστερσουντ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00
Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Παναθηναϊκός
(Novasports1HD)
18:00
Γαλλικό πρωτάθλημα: 28η αγωνιστική
Στρασβούργο – Λιόν (Novasports4HD)
19:00
Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Τζένοα
(Novasports3HD)
19:15
ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι
Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)
19:30
Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός
(Novasports1HD)
20:45
Ολλανδικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική:
Αϊντχόφεν-Μπρέντα (Novasports4HD)
20:55
ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP,
PRESTON (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00
Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό – Μπορντό
(Novasports3HD)
21:30
Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός
(Novasports1HD)
21:30
Ιταλικό πρωτάθλημα: Κιέβο Βερόνα-Μίλαν
(Novasports2HD)
22:00
Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
(Novasports24HD)
22:00
NHL, Sabres - Avalanche (FOX Sports HD)
22:45
ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι,
Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)
______________________________________________________________________________________
Κυριακή
10 Μαρτίου
06:00
Φόρμουλα E: Χονγκ Κονγκ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00
Φόρμουλα E: Χονγκ Κονγκ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
09:15
Ski Classics (FOX Sports HD)
10:15
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κράνισκα
Γκόρα (Eurosport2)
12:30
ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο,
Όσλο (Eurosport2)
13:15
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κράνισκα
Γκόρα (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30
Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Κάλιαρι
(Novasports3HD)
14:00
EFL Championship: Μπέρμιγχαμ-Άστον
Βίλα (Novasports2HD)
14:30
ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55
ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport2)
15:00
Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Λεβαδειακός
(Novasports1HD)
15:30
ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Όσλο
(Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30
Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φίτεσε-Φέγενορντ
(Novasports4HD)
16:00
Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-ΣΠΑΛ
(Novasports3HD)
16:00
Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Αταλάντα
(Novasports24HD)
16:00
Ιταλικό πρωτάθλημα: Φροζινόνε-Τορίνο
(Novasports5HD)
16:15
Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΠΑΟΚ-Ατρόμητος
(Novasports2HD)
16:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
17:15
Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος
(Novasports2HD)
17:15
ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45
Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Φορτούνα
Σιτάρντ (Novasports4HD)
18:00
Αυστριακό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική:
Σάλτσμπουργκ-Στουρμ (Novasports5HD)
18:15
ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP,
PRESTON (Eurosport2)
18:30
Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Άρης
(Novasports1HD)
19:00
Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Νάπολι
(Novasports3HD)
19:15
Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος
(Novasports2HD)
19:30
Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Άρης
(Novasports1HD)
20:55
ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON
(Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30
Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show: Ολυμπιακός-Άρης
(Novasports1HD)
21:30
Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Λάτσιο
(Novasports3HD)
22:00
Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ – Νις
(Novasports2HD)
22:00
Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ
(Novasports24ΗD)
23:00
NHL, Red Wings - Panthers (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________
Δευτέρα
11 Μαρτίου
11:00
ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ
ΠΑΓΟ, UNIVERSIADE, KRASNOYARSK
(Eurosport2)
14:30
ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ, UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport2)
16:15
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια
(Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15
ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λίλεχαμερ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30
Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Έμπολι
(Novasports1HD)
21:45
Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 28η
αγωνιστική: Μετς-Σοσό (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________
Τρίτη
12 Μαρτίου
01:00
NCAA College Basketball: Southern Conference Championship Final (FOX
Sports HD)
10:00
ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ
ΠΑΓΟ: UNIVERSIADE, KRASNOYARSK
(Eurosport2)
12:30
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ:
Παγκόσμιο Κύπελλο,
SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00
ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο
Ντράμεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15
ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
18:15
ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λίλεχαμερ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00
Basketball Champions League φάση των 16-επαναληπτικός
αγώνας: Μπεσίκτας-Ναντέρ (Novasports1HD)
21:00
Γαλλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική:
Ντιζόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
21:30
Basketball Champions League: Βενέτσια-Νίζνι Νόβγκοροντ
(Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________
Τετάρτη
13 Μαρτίου
01:00
NHL, Capitals - Penguins (FOX Sports HD)
11:15
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ:
Παγκόσμιο Κύπελλο,
SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ:
Παγκόσμιο Κύπελλο,
SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι
– Νίκαια (Eurosport2)
17:00
ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο
Πρωτάθλημα Οστερσουντ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00
Eurocup προημιτελικός-3ος αγώνας: (αν
χρειαστεί) (Novasports3HD)
18:15
ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Τρόντχαϊμ
(Eurosport2)
19:00
Basketball Champions League: Μπάνβιτ-Μπάμπεργκ
(Novasports1HD)
19:30
Ολλανδικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική:
Άγιαξ-Τσβόλε (Novasports2HD)
20:00
Eurocup: (αν χρειαστεί)
(Novasports4HD)
21:30
Basketball Champions League: Τενερίφη-Προμηθέας
Πατρών (Novasports1HD)
21:30
Basketball Champions League: Μούρθια-Αντβέρπ
(Novasports2HD)
22:00
Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
(Novasports24HD)
23:30
(μαγνητοσκόπηση) Basketball
Champions League: ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
(Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________
Πέμπτη
14 Μαρτίου
01:00
NCAA College Basketball, Big East Tournament Round 1 (FOX Sports HD)
03:00
NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports
HD)
03:30
NCAA College Basketball, Big East Tournament Round 1 (FOX Sports HD)
10:50
NRL, Broncos - Storm (FOX Sports HD)
11:15
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ:
Παγκόσμιο Κύπελλο
SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ:
Παγκόσμιο Κύπελλο
SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τιρένο
Αντριάτικο (Eurosport2)
16:15
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι
– Νίκαια (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45
ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Τρόντχαϊμ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45
ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ
(Eurosport2)
18:00
NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 1 (FOX
Sports HD)
19:00
Ευρωλίγκα 26η αγωνιστική: Χίμκι-Ρεάλ
Μαδρίτης (Novasports3HD)
20:00
Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Μπάγερν Μονάχου
(Novasports1HD)
20:00
NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports
HD)
20:30
NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 1 (FOX
Sports HD)
20:30
Super Euroleague Pre Game Show Αρμάνι
Μιλάνο-Ολυμπιακός
(Novasports2HD)
21:05
Ευρωλίγκα: Μακάμπι
Τελ Αβίβ-Αναντολού
Εφές (Novasports3HD)
21:45
Ευρωλίγκα: Αρμάνι
Μιλάνο-Ολυμπιακός
(Novasports2HD)
22:00
Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ
(Novasports24HD)
22:30
Ευρωλίγκα: Γκραν
Κανάρια-Νταρουσάφακα
(Novasports1HD)
23:45
Super Euroleague Post Game Show Αρμάνι
Μιλάνο-Ολυμπιακός
(Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________
Παρασκευή
15 Μαρτίου
01:00
NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 3 (FOX
Sports HD)
03:00
NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports
HD)
03:30
NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 4 (FOX
Sports HD)
05:30
NCAA College Basketball, Big East Tournament Postgame (FOX Sports HD)
10:00
ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ
Όπεν (Eurosport2)
10:50
NRL, Rabbitohs - Roosters (FOX Sports HD)
13:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση
UEFA Champions League (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο SOLDEU
(Eurosport2)
14:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση
UEFA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τιρένο
Αντριάτικο (Eurosport2)
16:15
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι
– Νίκαια (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45
ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ
Όπεν (Eurosport2)
18:00
Super Euroleague Pre Game Show ΤΣΣΚΑ-Παναθηναϊκός
ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
18:15
ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βίκερσουντ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00
Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ- Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
(Novasports1HD)
19:45
Ευρωλίγκα:
Φενερμπαχτσέ-Μπαρτσελόνα
(Novasports3HD)
21:00
Super Euroleague Post Game Show ΤΣΣΚΑ-
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
(Novasports1HD)
21:30
Ιταλικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική:
Κάλιαρι-Φιορεντίνα (Novasports4HD)
21:30
Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπουντούτσνοστ
(Novasports5HD)
21:45
Γαλλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική:
Λιλ-Μονακό (Novasports2HD)
22:45
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αντοχής Σεμπρίνγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________
Σάββατο
16 Μαρτίου
00:30
NCAA College Basketball, Big East Tournament Semi Final 1 (FOX Sports
HD)
02:30
NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports
HD)
03:00
NCAA College Basketball, Big East Tournament Semi Final 2 (FOX Sports
HD)
05:00
NCAA College Basketball, Big East Tournament Postgame (FOX Sports HD)
05:00
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αντοχής Σεμπρίνγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00
ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα,
Ταϊλάνδη (Eurosport2)
08:35
Ski Classics (FOX Sports HD)
10:15
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ:
Παγκόσμιο Κύπελλο,
SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00
ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα,
Ταϊλάνδη (Eurosport2)
11:15
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU
(Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45
ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκόνακ
(Eurosport2)
13:00
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU
(Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU
(Eurosport2)
14:15
ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30
EFL Championship 38η αγωνιστική: Λιντς-Σέφιλντ
Γιουνάιτεντ (Novasports1HD)
15:15
ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο
Φαλούν (Eurosport2)
16:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια
(Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00
Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Σαμπντόρια
(Novasports2HD)
17:00
EFL Championship: Στόουκ-Ρέντινγκ
(Novasports4HD)
17:00
ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ
(Eurosport2)
17:15
Ελληνικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική:
Αστέρας Τρίπολης-Λαμία (Novasports1HD)
18:00
Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μονπελιέ
(Novasports3HD)
18:00
ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βίκερσουντ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00
NHL, Sharks - Penguins (FOX Sports HD)
19:00
Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Ρόμα
(Novasports2HD)
19:30
Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ
(Novasports1HD)
20:00
ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ
Όπεν (Eurosport2)
20:30
ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο
Πρωτάθλημα, Δανία,
Φάση ομίλων
Γυναικών, DENMARK - UNITED STATES
(Eurosport1/Eurosport1HD)
20.45
Ολλανδικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική:
Φέγενορντ-Βίλεμ (Novasports3HD)
21:00
Γαλλικό πρωτάθλημα: Νιμ-Στρασβούργο
(Novasports2HD)
21:30
Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Μπολόνια
(Novasports1HD)
22:00
Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
(Novasports24HD)
24:00
NCAA College Basketball, Big East Tournament Pregame (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________
Κυριακή
17 Μαρτίου
00:30
NCAA College Basketball, Big East Tournament Final (FOX Sports HD)
02:30
NCAA College Basketball, ACC Championship Final (FOX Sports HD)
08:00
ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα,
Ταϊλάνδη (Eurosport2)
09:00
ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Ταϊλάνδη (Eurosport2)
09:10
NRL, Raiders - Titans (FOX Sports HD)
10:15
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU
(Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00
ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα,
Ταϊλάνδη (Eurosport2)
11:15
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU
(Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15
ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο
Φαλούν (Eurosport1/Eurosport1HD(
12:45
ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκόνακ
(Eurosport2)
13:15
Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φένλο-Αϊντχόφεν
(Novasports3HD)
13:30
Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Γιουβέντους
(Novasports2HD)
13:30
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU
(Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU
(Eurosport2)
14:15
ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00
Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Λεβαδειακός
(Novasports1HD)
15:30
Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Άγιαξ
(Novasports3HD)
15:30
ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο
Φαλούν (Eurosport1/Eurosport1/HD)
16:00
Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Πάρμα
(Novasports2HD)
16:00
Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Κιέβο
Βερόνα (Novasports4HD)
16:00
Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι-Φροζινόνε
(Novasports5HD)
16:15
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
16:45
ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45
ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βίκερσουντ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00
ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ
Όπεν (Eurosport2)
18:00
Αυστριακό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική:
Βάκερ Ίνσμπρουκ-Σάλτσμπουργκ
(Novasports3HD)
19:00
Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Ουντινέζε
(Novasports2HD)
19:00
NCAA College Basketball, SEC Championship Final (FOX Sports HD)
19:30
Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-Ξάνθη
(Novasports1HD)
20:45
ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:15
NHL, NCAA College Basketball, AAC Championship Final (FOX Sports HD)
21:30
Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ίντερ
(Novasports2HD)
22:00
Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Μαρσέιγ
(Novasports1HD)
22:00
Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ
(Novasports24ΗD)
24:00
NHL, Islanders - Wild (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________
Δευτέρα
18 Μαρτίου
14:45
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τιρένο
Αντριάτικο
(Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00
ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία,
Φάση Ομίλων Γυναικών, SWEDEN - SOUTH KOREA
(Eurosport2)
20:00
ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία,
Φάση Ομίλων Γυναικών, CANADA
– FINLAND (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45
Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 29η
αγωνιστική: Αζαξιό-Λανς (Novasports1HD)