Περισσότερα Extra COSMOTESPORT Highlights "24 Ιανουαρίου - 10 Φεβρουαρίου", παίζουν αποκλειστικά μέσω της COSMOTE TV…
...
...
Παρασκευή
24.01.20
03.00 Brooklyn
Nets-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE
SPORT4HD
10.55 WRC Μόντε
Κάρλο, SS4 St.Clement-Freissiniers 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.20 WRC Μόντε
Κάρλο, SS5 Avancon-N D du Laus 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.50 WRC Μόντε
Κάρλο, SS6 Curbans-Venterol 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.30
Ντόρτμουντ-Κολονία, Bundesliga, 19η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00
Οσασούνα-Λεβάντε, LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Charlotte
Hornets-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE
SPORT4HD
22.30 Εκπομπή
«GAME R1: Επεισόδιο 7» COSMOTE SPORT1HD
Σάββατο
25.01.20
10.30 WRC Μόντε
Κάρλο, SS9 St. Leger Melezes-La Batie Neuve 1 LIVE COSMOTE
SPORT5HD
11.55 WRC Μόντε
Κάρλο, SS10 La Breole-Selonnet 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 Εκπομπή
“SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.00
Εσπανιόλ-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
15.00 WRC Μόντε
Κάρλο, SS11 St. Leger Melezes-La Batie Neuve 2 LIVE COSMOTE
SPORT5HD
16.25 WRC Μόντε
Κάρλο, SS12 La Breole-Selonnet 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Εκπομπή
“SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Άιντραχτ
Φρανκφούρτης-Λειψία, Bundesliga, 19η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30
Γκλάντμπαχ-Μάιντς, Bundesliga, 19η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30
Βόλφσμπουργκ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga,
19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30
Φράιμπουργκ-Πάντερμπορν, Bundesliga, 19η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.30 Ουνιόν
Βερολίνου-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 19η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.00
Βαλένθια-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 21η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Μπάγερν
Μονάχου-Σάλκε, Bundesliga, 19η Αγωνιστική LIVE
COSMOTE SPORT1HD
19.30
Αλαβές-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.30
Μπανταλόνα-Σαραγόσα, ACB Liga Endesa, 19η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.30
Καζαλματζιόρε-Κονελιάνο, Serie A Femminile, 16η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00
Σεβίλη-Γρανάδα, LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
Κυριακή
26.01.20
00.00 Utah
Jazz-Dallas Mavericks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
01.00 Kentucky-Texas
Tech, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT8HD
03.30 Philadelphia
76ers-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE
SPORT4HD
05.00 UFC Fight
Night: Curtis Blaydes-Junior Dos Santos, USA, Raleigh LIVE
COSMOTE SPORT7HD
11.55 WRC Μόντε
Κάρλο, SS15 Col de Turini 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 Ατλέτικο
Μαδρίτης-Λεγανές, LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.00 WRC Μόντε
Κάρλο, SS16 La Cabanette-Col de Braus 2 Power Stage LIVE
COSMOTE SPORT5HD
14.00 Νίζνι-ΤΣΣΚΑ
Μόσχας, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE
SPORT8HD
14.15
Γκαζιαντέπ-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super
League, 17η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.00 Θέλτα-Έιμπαρ,
LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT7HD
16.30 Βέρντερ
Βρέμης-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 19η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.00 Χετάφε-Μπέτις,
LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT2HD
17.30 Ζενίτ-Ούνικς
Καζάν, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE
SPORT7HD
19.00
Λεβερκούζεν-Φορτούνα Ντίσελντορφ,
Bundesliga, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19:30 Πάσος
Φερέιρα-Μπενφίκα, Liga NOS, 18η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Ρεάλ
Σοσιεδάδ-Μαγιόρκα, LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30
Εστουντιάντες-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 19η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00
Βαγιαδολίδ-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 21η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Εκπομπή
“SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 Denver
Nuggets-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE
SPORT4HD
Δευτέρα
27.01.20
01.00 New Orleans
Pelicans-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE
SPORT7HD
19.00 Εκπομπή
“Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 ΚΑΕ
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-ΠΑΟΚ, EKO Basket League, 17η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.00 Εκπομπή
“SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD
23.00 Εκπομπή
“Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 28” COSMOTE
SPORT1HD
Liga NOS, 18η
Αγωνιστική
Τρίτη 28.01.20
02.00 North
Carolina-NC State, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT7HD
04.00 Utah Jazz vs
Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.30 Αρμίνια
Μπίλεφελντ-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 19η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
19:00 Ζάκσα-Κνακ
Ροζελάρε, CEV Champions League Βόλεϊ Ανδρών, Φάση
Ομίλων, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Εκπομπή
“Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD
Τετάρτη
29.01.20
05.00 Los Angeles
Lakers-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE
SPORT4HD
19.30
Στουτγκάρδη-Χάιντενχαϊμ, Bundesliga 2, 19η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21:30
Περούτζια-Τουρ, CEV Champions League Βόλεϊ Ανδρών,
Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT6HD
21.45 Γουέστ
Χαμ-Λίβερπουλ, Premier League, 18η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
Liga NOS, 18η
Αγωνιστική
Πέμπτη
30.01.20
05.00 Portland Trail
Blazers-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.30
Αμβούργο-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 19η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
Παρασκευή
31.01.20
05.30 Denver
Nuggets-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.30 Άουε-Αρμίνια
Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 20η Αγωνιστική LIVE
COSMOTE SPORT8HD
21.30 Χέρτα
Βερολίνου-Σάλκε, Bundesliga, 20η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00
Βιγιαρεάλ-Οσασούνα, LaLiga Santander, 22η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Εκπομπή
“Game R1: Επεισόδιο 8” COSMOTE SPORT1HD
Φεβρουάριος
Σάββατο
01.02.20
05.30 Milwaukee
Bucks-Denver Nuggets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.00 Εκπομπή
“SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.00
Γρανάδα-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 22η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 Σαν
Πάουλι-Στουτγκάρδη, Bundesliga 2, 20η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
14.30 Λέστερ-Τσέλσι,
Premier League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Εκπομπή
“SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Μάιντς-Μπάγερν
Μονάχου, Bundesliga, 20η Αγωνιστική LIVE
COSMOTE SPORT5HD
16.30
Ντόρτμουντ-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 20η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30
Χόφενχαϊμ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 20η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Φορτούνα
Ντίσελντορφ- Άιντραχτ Φρανκφούρτης,
Bundesliga, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.30
Άουγκσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga,
20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.00 Ρεάλ
Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander,
22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.00
Λίβερπουλ-Σαουθάμπτον, Premier League, 25η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Serie A
Femminile Volleyball Coppa Italia Final 4, 1ος Ημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.30 Μάντσεστερ
Γιουνάιτεντ-Γουλβς, Premier League, 25η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30
Μαγιόρκα-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 22η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30
Λειψία-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 20η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30
Μπόρνμουθ-Άστον Βίλα, Premier League, 25η
Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (01.02, 17:00)
21.30 Serie A
Femminile Volleyball Coppa Italia Final 4, 2ος Ημιτελικός
LIVE COSMOTE SPORT8HD
21:45 Ανόβερο-Κίελο,
LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 21η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00
Γουότφορντ-Έβερτον, Premier League, 25η Αγωνιστική
REC COSMOTE SPORT1HD (01.02, 17:00)
22.00
Βαλένθια-Θέλτα, LaLiga Santander, 22η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Los Angeles
Clippers-Minnesota Timberwolves, NBA Regular Season LIVE COSMOTE
SPORT4HD
23.30 Γουέστ
Χαμ-Μπράιτον, Premier League, 25η Αγωνιστική
REC COSMOTE SPORT7HD (01.02, 17:00)
Liga NOS, 19η
Αγωνιστική
Κυριακή
02.02.20
00.00 Κρίσταλ
Πάλας-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Premier League, 25η
Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (01.02, 17:00)
01.00 Duke-Syracuse,
NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT9HD
03.30 Boston
Celtics-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE
SPORT4HD
13.00 Λεγανές-Ρεάλ
Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 22η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.30 Ρεάλ
Μαδρίτης-Μπανταλόνα, ACB Liga Endesa, 20η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00
Νιούκαστλ-Νόριτς, Premier League, 25η Αγωνιστική
REC COSMOTE SPORT1HD (01.02, 17:00)
14.30
Ντάρμσταντ-Όσναμπρικ, Bundesliga 2, 20η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.00 Έιμπαρ-Μπέτις,
LaLiga Santander, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.00
Μπέρνλι-Άρσεναλ, Premier League, 25η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30
Κολονία-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 20η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Αναντολού
Εφές-Μπάντιρμα, TBF Basketball Super League, 18η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00
Μπιλμπάο-Χετάφε, LaLiga Santander, 22η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.30 Ούνικς
Καζάν-Χίμκι, VTB United League, Regular Season
LIVE COSMOTE SPORT9HD
18.30
Τότεναμ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 25η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00
Πάντερμπορν-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 20η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Serie A
Femminile Volleyball Coppa Italia Final 4, Τελικός
LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.30 Σεβίλη-Αλαβές,
LaLiga Santander, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT2HD
19.30
Τενερίφη-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 20η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.00 Milwaukee
Bucks-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.00 Houston
Rockets-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE COSMOTE
SPORT6HD
22.00
Μπαρτσελόνα-Λεβάντε, LaLiga Santander, 22η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Εκπομπή
“SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD
Liga NOS, 19η
Αγωνιστική
Δευτέρα
03.02.20
19.00 Εκπομπή
“Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή
“SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30
Μπόχουμ-Αμβούργο, Bundesliga 2, 20η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT8HD
23.00 Εκπομπή
“Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 29” COSMOTE
SPORT1HD
Τρίτη 04.02.20
02.30 Miami
Heat-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE
SPORT4HD
19.30 ΑΟ
Θήρας-Σαφχάουζεν, CEV Challenge Cup Βόλεϊ
Γυναικών, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE
COSMOTE SPORT6HD
22.00 Εκπομπή
“Pick ‘n Roll” LIVE COSMOTE SPORT4HD
Κύπελλο
Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική
Τετάρτη
05.02.20
05.00 Denver
Nuggets-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE
SPORT4HD
17.30 Ολυμπιακός-
Κράσνογιαρσκ, CEV Challenge Cup Βόλεϊ Γυναικών,
Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.30
Σκαντίτσι-Βάκιφμπανκ, CEV Champions League Βόλεϊ
Γυναικών, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT6HD
Κύπελλο
Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική
Πέμπτη
06.02.20
02.30 Brooklyn
Nets-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE
SPORT4HD
18.00
Φενέρμπαχτσε-Εξατσίμπασι, CEV Champions League
Βόλεϊ Γυναικών, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT6HD
Κύπελλο
Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική
Παρασκευή
07.02.20
03.00 Milwaukee
Bucks-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE
SPORT4HD
12.00 ATP 250 Pune,
Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 250 Pune,
Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 250 Pune,
Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 ATP 250 Pune,
Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Ντινάμο
Δρέσδης-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 21η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 Άιντραχτ
Φρανκφούρτης-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 21η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00
Βαγιαδολίδ-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 23η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Εκπομπή
“Game R1: Επεισόδιο 9” COSMOTE SPORT1HD
Liga NOS, 20η
Αγωνιστική
Σάββατο
08.02.20
03.00 Indiana
Pacers-Toronto Raptors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.00 Εκπομπή
“SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD
13.30 ATP 250 Pune,
1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00
Λεβάντε-Λεγανές, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00
Στουτγκάρδη-Άουε, Bundesliga 2, 21η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
14.30
Έβερτον-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 26η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.30 ATP 250 Pune,
2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30 Εκπομπή
“SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30
Σάλκε-Πάντερμπορν, Bundesliga, 21η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30
Φράιμπουργκ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 21η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Χέρτα
Βερολίνου-Μάιντς, Bundesliga, 21η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Βέρντερ
Βρέμης-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 21η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.30
Βόλφσμπουργκ-Φορτούνα Ντίσελντορφ,
Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.00
Χετάφε-Βαλένθια, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00
Σέγκεντ-Άαλμποργκ, VELUX EHF Champions League, Φάση
Ομίλων, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.30
Λεβερκούζεν-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 21η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Αλαβές-Έιμπαρ,
LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT2HD
19.30
Μπράιτον-Γουότφορντ, Premier League, 26η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30
Μπιλμπάο-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 21η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30
Φιλοτράνο-Περούτζια, Serie A Femminile, 17η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Ατλέτικο
Μαδρίτης-Γρανάδα, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
Liga NOS, 20η
Αγωνιστική
Κυριακή
09.02.20
00.00 Orlando
Magic-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
01.00 Duke-North
Carolina, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT8HD
03.30 Golden State
Warriors-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE
SPORT4HD
05.00 UFC 247: Jon
Jones-Dominick Reyes, USA, Raleigh LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.00
Εσπανιόλ-Μαγιόρκα, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.30 ATP 250 Pune,
Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.30 Αρμίνια
Μπίλεφελντ-Ρέγκενσμπουργκ, Bundesliga 2, 21η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.30
Κίελο-Έρλανγκεν, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ,
22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
15.00 Ρεάλ
Σοσιεδάδ-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.00 Σέφιλντ
Γιουνάιτεντ-Μπόρνμουθ, Premier League, 26η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30
Γκλάντμπαχ-Κολονία, Bundesliga, 21η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30
Μπαχτσεσεχίρ-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball
Super League, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 Οσασούνα-Ρεάλ
Μαδρίτης, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE
COSMOTE SPORT2HD
18.30 Μάντσεστερ
Σίτι-Γουέστ Χαμ, Premier League LIVE COSMOTE
SPORT1HD
19.00 Μπάγερν
Μονάχου-Λειψία, Bundesliga, 21η Αγωνιστική
LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Θέλτα-Σεβίλη,
LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE
SPORT2HD
19.30 Γκραν
Κανάρια-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 21η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00
Μπέτις-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 23η
Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Εκπομπή
“SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 Oklahoma City
Thunder-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
Liga NOS, 20η
Αγωνιστική
Δευτέρα
10.02.20
01.00 Philadelphia
76ers-Chicago Bulls, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.00 ATP 500 ABN
AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE
COSMOTE SPORT6HD
15.30 Αστάνα-ΤΣΣΚΑ
Μόσχας, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE
SPORT9HD
16.00 ATP 500 ABN
AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE
COSMOTE SPORT6HD
18.30 Λοκομοτίβ
Κουμπάν-Ζενίτ, VTB United League, Regular Season LIVE
COSMOTE SPORT7HD
19.00 Εκπομπή
“Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 ATP 500 ABN
AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE
COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή
“SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Κίελο-Σαν
Πάουλι, Bundesliga 2, 21η Αγωνιστική LIVE
COSMOTE SPORT8HD
22.30 ATP 500 ABN
AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE
COSMOTE SPORT6HD
23.00 Εκπομπή
“Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 30” COSMOTE
SPORT1HD
Liga NOS, 20η
Αγωνιστική